Skocz do zawartości

Dolny Śląsk, łączmy się!!!


spman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to się tylko w ogóle zastanawiam co się dzieje z Pasteurami, pasterzami, jakkolwiek by ich nie nazwać :D bo zaszyli się tam u siebie jak dziki w leszczynach ;) i ani widu ani słychu. A życie towarzyskie trza cały czas rozbudowywać...njalepiej u Kaki w warsztacie w towarzystwie kluczy narzędzi i pieca węglowego:)

Może na weekend coś na mojej nowej mecie zorganizujemy na Prądzyńskiego bo sesja jakaś taka cicha i w ogóle po ostatniej sobocie jakoś się rozkręciłem.

Przedsprzedaż biletów już od dziś...czekam na odzewy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze ustal date na 18.02 - ze strachem ale bardzo bym chcial Was zobaczyc a tu zadne konkretne spotkanie sie nie kroji
Jesteś Michal pewny ? Ta ekipa w porównaniu z Pasteurkowcami, to jak NBA w porównaniu z polską ligą 8O Może najpierw jakaś rozgrzewka z przedszkolakami, zanim ruszysz w bój z zawodowcami ... 8O No chyba, że masz niezwykle mocną głowę, bo oni pierwszego, który odpadnie wyrzucają przez okno. Taki zwyczaj mają chłopaki. ( No i zaraz pójdzie lawina ... :mrgreen: )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami potrafią nawet 3 dni nie pić
Ale Michale - wtedy do nich nie należy podchodzić, bo są nerwowi. Zakąski im trzeba z procy wysyłać. Lepiej odpuść. No chyba, że brałeś udział w "Nieustraszonych" i zająłeś pierwsze miejsce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał nic się nie bój okłady ze spirytusu na kaca pomogą Ci jak nic innego a po pierwszej flaszce zapomnisz że masz słaba głowę. Poza tym teraz przerwa w lidze i NBA nie jest w pełnej formie. A tak gwoli ścisłości jak wracaliśmy z wakacji wykupilismy wszystką wódkę w pociągu transsyberyjskim, czego sami Rosjanie nie potrafili dokonać...cholerne pociągi nigdy nie potrafią ich dobrze zaopatrzyć :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia nie pije i żyje...

O mamuniu :!: :!: :!: Astarte ale co to za życie :(

to moze ustal date na 18.02 - ze strachem ale bardzo bym chcial Was zobaczyc a tu zadne konkretne spotkanie sie nie kroji

Michał jak tylko będziesz we Wrocku to odezwij się do nas a na pewno jakąś imprezkę na tę cześć zrobimy. Jest to do zrobienia w 5 min. :mrgreen:

No chyba, że brałeś udział w "Nieustraszonych" i zająłeś pierwsze miejsce.

Teraz to przesadziłeś Protek "Nieustraszeni" przy Pasteurniakach to pikuś :mrgreen:

Co tam surowe jaja byka, Pasteurniaki zielonego schabowego pożerli i jeszcze im smakował - słyszałam jak mówili, że takiej pychotki to dawno w ustach nie mieli :P :twisted: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał jak tylko będziesz we Wrocku to odezwij się do nas a na pewno jakąś imprezkę na tę cześć zrobimy. Jest to do zrobienia w 5 min.

Wszystko wskazuje na to ze w nastepna sobote - 18 bede i w godz 18-22 mam czas wolny wiec bardzo chetnie sie z Wami spotkam, zwlaszcza Kasia i Protem bo jedynie oni nie planuja mnie bic. Moze uda nam sie zorganizowac pierwsze w historii grupy wroclawskiej GRZECZNE spotkanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwlaszcza Kasia i Protem bo jedynie oni nie planuja mnie bic

Mam nadzieję, że to żart, bo brak kontaktu wzrokowego uniemożliwia mi właściwą ocenę intencji wypowiedzi. Ale ponieważ jestem stary i na żartach sie już nie znam - odpowiem Ci poważnie. Nikt tu nikogo nie bije, nie obraża, nie poniża. Wręcz przeciwnie. Znane Ci choćby ze słyszenia kluby MC od NAS zaczernęły wzorce zachowań takie, jak przyjaźń, braterstwo czy wszechstronna pomoc. My np. zbieramy poległych w trakcie spotkań motocyklowych z trotuarów, chodników, jezdni, spod płotów i organizujemy transport do miejsca zamieszkania. To od nas Comando Foki nauczyło się zabierać poległych z pola walki. Nigdy nie zostawiamy swoich w potrzebie jeśli zaniemogli. To u nas funkcjonuje tzw. Bejzcomando - którego zadaniem jest oprowadzanie znanych nam zamiejscowych motocyklistów po najpiękniejszych rejonach Wrocławia i zapoznanawanie ich z kulturą, sztuką i zabytkami naszego pięknego miasta. Tylko u nas działa Całodobowa Grupa Elektryczna potrafiąca nawet w nocy naprawić wszystko związane elektryką. Czy to będzie żarówka w motocyklu czy też dzwonek do drzwi. To nasza Grupa Hakerska rozpracowała słynny już Twój teledysk grupy Novis, a Grupa KO (kulturalno-oświatowa) zorganizowała Wielkie Oglądanie. Więc nie traktuj moich współplemieńców, jak dzikusów żądnych krwi, skorych do bitki itp. Tylko wbijaj się do cholery w ten Wrocław, bo inaczej całe życie będziesz snuł domysły i żył w lęku. Amen !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...