Skocz do zawartości

zastanawiam sie nad spotkaniem[Wa-wa]


virus81
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe. Ale przeciez nas nie mieliby za co ostrzeliwac ;) Poza tym.. teraz to miejsce, dzieki temu, nabralo jeszcze wiekszego wyrazu i jeszcze wiekszej specyfiki ;)

 

Przez pewien czas forum bylo zamkniete, dlatego tez nie bylam w stanie prowadzic na biezaco tematow. Jakie sa postanowienia? Ustalone zostalo, czy robimy przedsylwestrowa wiligie? Ile bedzie osob? Gdzie sie konkretnie spotkamy? Thx za odpowiedz.

 

Pozdr.,

Marta (Lisena)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karpielówka.

Adres: Indiri Gandhi 11 - na samym rogu ul. Indiri Gandhi i Dereniowej obok przystanku autobusowego' date=' w tym samym budynku co "Centrum Zdrowia Ursynów" i naprzeciwko kościoła - teraz to chyba i niewidomy by trafił :twisted:[/quote']

Dzięki, za namiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylismy wczoraj z Iwą w Karpielowce na kolacji i przy okazji omówiliśmy z menedżerem spotkanie 27.12. Mamy wstępnie zarezerwowaną ławę na dole, koło baru, tak więc w zależności od tego ile osób się pojawi przynajmniej nasze drogie Panie będą mogły sobie spocząć, a najwyżej niektórzy panowie będa sobie stać przy barze i toczyć ciekawe rozmowy. Do czwartku muszę podać orientacyjną liczbę chętnych, ale na razie rzuciłem orientacyjną liczbę 10 osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę. Wpiszcie może i Wy swoje kandydatury :P Bardzo ładna inicjatywa ze strony Dungood'a. Do zobaczenia, a teraz Wesołych Świąt.

 

Mnie czeka jeszcze troszkę sprzątania w chałupie, a na razie jak wspomnę, to same reprymendy od mamy :P Dlaczego dwa dni przed Wigilją nie wolno niby używać wiertarki? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dungood super pomysl no i jakie poswiecenie ale niestety moze mnie niebyc gdyz 28.12 wybieram sie oddac krew moze sie przyda jakiemus

czlowiekowi kto wie moze motocykliscie lub dziecku.

ale tylko dlatego sie nie zjawie gdyz czas spedzony w knajpie bez piwa to czas stracony a promili w szpitalu nie przyjmuja.

 

Aśka dzieki za link.

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja już wspomniałem Ja się na to chętnie piszę,

no i zobaczymy jak wyjdzie wyrywanie Barmanek bez moto

(Dungood na Ciebie liczę, może jakaś dobra rada :P )

 

Co do picia pewnie że nie idziemy tam się nachlać jak świnie, tylko poznać a przy okazji zawsze można coś wypić.

pzdr. i do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dungood super pomysl no i jakie poswiecenie ale niestety moze mnie niebyc gdyz 28.12 wybieram sie oddac krew moze sie przyda jakiemus

czlowiekowi kto wie moze motocykliscie lub dziecku.

ale tylko dlatego sie nie zjawie gdyz czas spedzony w knajpie bez piwa to czas stracony a promili w szpitalu nie przyjmuja.

 

Aśka dzieki za link.

 

 

pozdrawiam

masz byc bo co ja tam będę sama bezalkoholowa siedzieć? :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mi sie podoba - virus rzucił temat, a teraz jest to moja inicjatywa i się nie pojawi na spotkaniu...

Stolik rezerwuje na 27.12, na 19:30, na 10 osób - jak będzie nas więcej to się zaanektuje sąsiednie stoliki - w końcu strach przed motocyklistami w "normalnym" społeczeństwie jest, nie? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...