Skocz do zawartości

Virago 535


Gość jarson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ok, może zadam pytanie inaczej :banghead:

czy ktoś z was robił w tym sezoni regulację zaworów? i czy miał luzy za duże czy za małe

 

pozdrawiam

 

Ja robie to raz z sezonie i w tym tez robiłem,łącznie z gaźnikiem.Może to przesada,ale nie lubie gdy mnie coś miałoby zaskakiwać na drodze. Mam natomiast inny problem, coś mi okropnie łomocze w przednim kolanu wydechu, przy rozgrzanym silniku. Na pewno nie jest to siłnik , przykładałem stetoskop i wyraznie słusze metaliczne dżwięki.Ktos miał podobne objawy, czyzby wydech szlag trafił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, dobra konkurs zakończony! :) :) :)

Nikt nie zgadł, co mojej Virażce dolegało...

rozkręcił się mechanizm przenoszący napęd z koła zębatego napędzanego przez rozrusznik na wał korbowy. Wystarczyło to poskręcać, włożyć na miejsce i zakupić uszczelkę za jedyne 19 zeta.

 

Teraz czekam tylko na sprzyjające warunki do latania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trochę nie na temat.

A mianowicie szukałem różnych materiałów związanych z virago na emulu i znalazłe piosenkę Theatre of Tragedy-Virago

tutaj znalazłem źródło dzięki któremu bedziecie mogli posłuchać bez ściagania.Niestety ktoś podłożył do tego video mansona ale nie trzeba przecież patrzeć nie??Na hymn miłośników virażki raczej się nie nadaje ale oceńcie sami.A tak a propos jakie są wasze gusta muzyczne(wolałbym od razu nazwy zespołów)?Ja głównie słucham Alice in Chains,Black Sabbath, czasem jakiś Audioslave się przytłoczy do głośników kiedyś jeszcze Korna słuchałem czasem Led Zeppelin się puści albo Budgie ale głównie to w klimaty dobrego przesteru się kieruję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w czwartek i piatek (23-24.11.2006r) w Kletnie i zarezerwowałem wstępnie imprezę miłośników Virago w "Biker's Choice" na 21-22.04.2007r, zaklepałem też miejsca noclegowe w ośroku wczasowym Kletno 16, tel. 074- 8141 356, cena noclegu ok. 30zł (pisze około bo jest to zależne od pokoju oraz ilości chętnych; 40 zł ze śniadaniem - stół szwedzki). Czasu jest oczywiście dużo przed nami, ale terminów wolnych już nie ma. Wróce do sprawy wiosną, bo tak sie umówiłem z właścicielem Biker's Choice oraz właścicielem ośrodka wczasowego. Czekam na odzew...Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnes535 Szkoda,że dopiero teraz przeczytałem o Twoich kłopotach z rozruchem bo jak wiesz ja przy swojej 750 miałem wiele problemów z rozrusznikiem i ze wszystkim co się z nim wiąże... myśle,że przerobiłem już każdą możliwą usterkę (ale to już nie aktualne - wszystko naprawione) Cieszę się,że i Twoja NIUNIA już pali. SERDECZNIE POZDRAWIAM

 

Ps. nie wiem jak u Ciebie ale u mnie była dziś piękna wiosenna pogoda - pojeździłem troszkę (jakieś 120km) ale obawiam się,że to juz koniec sezonu - i,że taka pogoda już prędko nie wróci :biggrin: ale kto wie... teraz to już jest chyba wszystko możliwe :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie klimatow muzycznych :biggrin:

Osobiscie slucham wylacznie klasyki gatunku rock,heavy czyli :

Led Zeppelin, Thin lizzy, Overkill, TSA, Dzem, Testament, Malmsteen, SRV (facet wymiata ostro na Fenderku :cool: ) itd.

Tego typu muzyka, browarek i lsnace Virago obok to wszystko czego potrzeba facetowi do szczescia... no prawie wszystko ;)

 

 

Endrju :buttrock:

Edytowane przez AndrewMXR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w czwartek i piatek (23-24.11.2006r) w Kletnie i zarezerwowałem wstępnie imprezę miłośników Virago w "Biker's Choice" na 21-22.04.2007r, zaklepałem też miejsca noclegowe w ośroku wczasowym Kletno 16, tel. 074- 8141 356, cena noclegu ok. 30zł (pisze około bo jest to zależne od pokoju oraz ilości chętnych; 40 zł ze śniadaniem - stół szwedzki). Czasu jest oczywiście dużo przed nami, ale terminów wolnych już nie ma. Wróce do sprawy wiosną, bo tak sie umówiłem z właścicielem Biker's Choice oraz właścicielem ośrodka wczasowego. Czekam na odzew...Pozdrawiam

 

możesz na mnie liczyć, wynajmę lawetę a dojadę

temat mozesz drążyć bardzo wczesną wiosną, gdyż muszę mieć czas na załatwienie wolnego w pracy i noclegu dla rodzinki

 

pozdrawiam

KaKa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie natury technicznej, czy oryginalnie koncowka tlumika

ma jakies wypelnienie czy jest ona zupelnie pusta ? Pytam poniewaz na niektorych fotkach widac ''wklady", ktorych u mnie kompletnie brak ! I czy ma to jakis wplyw na zywotnosc silnika ?

 

Wybaczcie mi moje troche debilne pytania :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KaKa, w razie czego autokar wynajmiemy

 

agnes535 - trzymam za słowo :bigrazz:

 

Mam pytanie natury technicznej, czy oryginalnie koncowka tlumika

ma jakies wypelnienie czy jest ona zupelnie pusta ? Pytam poniewaz na niektorych fotkach widac ''wklady", ktorych u mnie kompletnie brak ! I czy ma to jakis wplyw na zywotnosc silnika ?

 

z twojego lakonicznego opisu wnioskuję, że masz wyprute bebechy z tłumików - temet przerabiany na forum

 

pozdrawiam KaKa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kochani mam pytanie wczoraj wszedłem do garażu i próbując odpalić Virażkę zalłem świece;) no i przeczyściłem ( zdazyło się pare razy) no i po odpaleniu chodziła troszkę i jak dodawałem no i po paru minutach dodawałem gazu no ładnie chodziła no i zaczeła stzrelać wydech no i w gaźnikach coś strzelało. nastęopnego dnia nie chciała mi odpalić tylko jak kręciłem rozusznikiem to strzeliło pare razy tak głośno i nie wiem co jest ? czy to normalne ? przy temperaturach :D pozdrawiam łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...