Skocz do zawartości

Virago 535


Gość jarson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja miałem NGK BPR7ES - możesz sprawdzić na http://www.ngkpartfinder.co.uk/motorbikes_scooters.php

A w te bułki i kocyk to też bym za bardzo nie wierzył :icon_mrgreen: nie jest to niemożliwe ale baaaardzo zastanawiające.

Edytowane przez krasnal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedzc ie mi czym najlepij przygotowac dekle do polerowania woskiem zielonym. Bo mam takie jakby taką białą szadzią pobrudzone od stania bo motorek stał długo, jak ktoś robił takie coś to czym ?

 

nie wiem czym czyścić,są różne opinie, ale uwierz mi że to nie od stania.Moją jak kupiłem(też rocznik '92) miała na liczniku 36tyś. i też był nalot gość od którego kupywałem powiedział że nalot zrobił się o dłuuuugich tras przy wysokiej temperaturze (ale czy to prawda - nie wiem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam problem prawdopodobnie z łańcuszkiem rozrządu chciałbym sie dowiedziec jaki przebieg wytrzymuja? słysze z pierwszego cylindra od przedniego koła klekot imysle że to jet to? można go trochę naciagnąć, co o tym myslicie?

Pozdrawiam

 

Ilek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie koledzy powiedzci mi jak to jest jeżeli nie chcodzi mi jeden cylinder a gaźnik no tak był w miare przezczyszczony no i po czyszczeniu chodził z 20 min no i na drugi dzien po odpaleniu już nie chodził ??? no i w tym cylindrze co nie chcodzi świeca jest sucha ?? nie wiecie co może byc przyczyną czy to coś poważnego czy trzeba tylko dokladnie gaźnikj oczyścic ???? pozdrawiam i czekam odpowiedzi :biggrin: aha no i mam nieuregulowany gaźnik chodzi na wysokich obrotach czy to ma coś do tego ???

Edytowane przez trol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Brat miał uślizg moja virago i pogiął mi gmole; przy okazji zniszczył obudowę lampy (klosz jest cały); złamał także manetkę od sprzęgła no i samo jej mocowanie :clap: :buttrock: No i stad moje pytanie czy ktoś nie ma na sprzedaż któraś z tych części wyrazie czego propozycje najlepiej ze zdjęciami proszę na emaila [email protected]

HELP

DZIEKI I POZDRAWIAM

 

NO TO ZEM PRZYSNAL!!!!!!!

Czy jest szansa na zamówienie naszywek Tylko proszę nie mówcie ze nie :offtopic:

Ten temat obserwowałem dawno temu jak się rodził pomysł zrobienia naszywki ale później wyjazdy służbowe ograniczony dostęp do netu no i się zagapiłem o jakiś miesiąc a szkoda jak jeszcze można to ja się pisze na 2 sztuki!! :icon_mrgreen:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jak tu cicho , co tam u Was słychać??? szykujecie się do zimowania?

Eksces założył nowy temat "UWAGA!!Wszyscy posiadacze i miłośnicy VIRAGO!!" i tam też trawa wymiana myśli na temat Virago.A szkoda, że się to rozdrabnia.Moze skoncentrujemy się w jednym miejscu - to byłoby chyba najlepsze rozwiązanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tu cicho , co tam u Was słychać??? szykujecie się do zimowania?

No niestety trzeba w końcu mrozy tuż tuż.To będzie pierwsza zima motorku więc wszystko co choć troche koroduje jak np błotniki czy bak trzeba dać do porządnego malowania.Resztę czyli silnik, skrzynia to wazeliną zakonserwować??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...