Skocz do zawartości

Virago 535


Gość jarson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

można to zrobic na bocznej stopce

Nie można a trzeba, bo 535 nie ma centralki.

Zdejmowanie kół przetrenowałem parę razy. Potrzebne są dwie osoby. Wystarczy pochylić motocykl na rozłożoną nóżkę a druga osoba włoży pod silnik np. dość spory klocek drewna, może też być felga od auta na którą jednak warto położyć deskę.

Dobrze ustawiony motocykl na takiej podpórce stoi sam, jedynie w czasie zdejmowania i zakładania koła trzeba chwycić za kierownicę w celu stabilizacji :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to jestem zdziwiony,że nie ma centralnej stopki bo kumpel ma 535 i właściwie zawsze stawia na centralnej - ale z tego co napisałeś wynika,że musiał sobie dołożyć :icon_mrgreen:

 

qdlaty2004 tak czy siak to już wiesz o co chodzi - więc nie marnuj czasu i ściągaj bo sezon już tuż, tuż... :)

 

melduj o efektach :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :icon_rolleyes:

Wczoraj rozpoczął się mój kurs na prawko :wink: Kategorię B już mam, więc robię tylko A ;)

 

Teoretycznie powinienem najpierw zrobić teorię, a dopiero potem przejsc do jazd, ale troszkę ten schemat zmodyfikowalem. Porozmawiałem z "prezesem" szkoły jazdy i powiedziałem, że zależy mi, żeby isc na egzamin w pierwszym możliwym terminie... Poszedł mi na rękę, kazał tylko zrobić badania, wypisac wniosek i chyba od razu przejdę do jazd :lalag:

 

Pozdrawiam ;)

 

P.S. Jeśli do tego czasu będę miał już prawko i na uczelni nie wyskoczy jakaś "niespodziewajka" to na pewno się pojawię :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie powinienem najpierw zrobić teorię, a dopiero potem przejsc do jazd, ale troszkę ten schemat zmodyfikowalem. Porozmawiałem z "prezesem" szkoły jazdy i powiedziałem, że zależy mi, żeby isc na egzamin w pierwszym możliwym terminie... Poszedł mi na rękę, kazał tylko zrobić badania, wypisac wniosek i chyba od razu przejdę do jazd :buttrock:

 

hehe... jak ja robilem prawno na "A" to w zasadzie mialem juz praktyke skonczona kiedy

zrobilem badania i poszedlem na teorie... tam wysiedzialem tylko 1 godz. i sobie poszedlem.

Zaswiadczenie o ukonczeniu kursu dostalem bez problemu.

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe... jak ja robilem prawno na "A" to w zasadzie mialem juz praktyke skonczona kiedy

zrobilem badania i poszedlem na teorie... tam wysiedzialem tylko 1 godz. i sobie poszedlem.

Zaswiadczenie o ukonczeniu kursu dostalem bez problemu.

 

Kiedyś to byli czasy :buttrock:

 

teraz jest troszke inaczej... kamery to tylko część nowych przepisów. Np. na kategorię "B": zanim wypuścili mnie samochodem na miasto musiałem swoje na teorii wysiedzieć i egzamin wewnętrzny zdać.

Tym razem chyba pójdzie łatwiej i jeżeli tylko pogoda dopisze (a narazie dopisuje) to jazdy zacznę jeszcze w styczniu... jednak bez formalności, wniosków itd. się nie obejdzie.

 

Mam pytanie: Do prawa jazdy na kategorię "B" zrobiłem badania, które są bezterminowe... czy muszę robić nowe badania do kategorii "A", czy wystarczy, że przedłożę te stare, które najprawdopodobniej leżą w Wydziale Komunikacji?

 

Z góry dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś to byli czasy :buttrock:

 

Mam pytanie: Do prawa jazdy na kategorię "B" zrobiłem badania, które są bezterminowe... czy muszę robić nowe badania do kategorii "A", czy wystarczy, że przedłożę te stare, które najprawdopodobniej leżą w Wydziale Komunikacji?

 

Jakie kiedys? Motor mam od 2 lat :)

 

Badania musisz nowe zrobic bo inaczej okulista ocenia pod katem A i B.

Nie wiem czemu ale na A musisz miec zaliczone badanie na widzenie w 3D.

Tak przynajmniej ja mialem. Jak go nie przejdziesz to nie dostaniesz zaswiadczenia.

Oczywiscie u lekarza, ktory wszystko robi zgodnie z przepisami.

Lekarze ze szkol jazdy maja to gdzies.

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda badanie na widzenie w trzech wymiarach ?

Można w ogóle nie widzieć w trzech wymiarach ?

 

Kiedyś modne były takie obrazki "magiczne oko" na których widać było jakieś przedmioty. nigdy tego "głębszego dna" w tych obrazkach nie widziałem... czyzbym nie widział w 3D ?

 

Nie wiem czy zadanie pytania w tym temacie jest na miejscu, ale podciagnijmy to pod wymianę doświadczenia z dziedziny badań lekarskich między posiadaczami Virówek :banghead:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda badanie na widzenie w trzech wymiarach ?

Można w ogóle nie widzieć w trzech wymiarach ?

 

Kiedyś modne były takie obrazki "magiczne oko" na których widać było jakieś przedmioty. nigdy tego "głębszego dna" w tych obrazkach nie widziałem... czyzbym nie widział w 3D ?

 

To jest dokladnie to... gosciu bada czy jestes daltonista i pokazuje ksiazeczki (niestety nie "swierszczyki").

Tam musisz wylowic z misz maszu kolorystycznego odpowiednie liczby. Ale oprocz tego sa tam trojwymiarowe

jakies duperele, ktory i ja nie widzialem. Niestety przez to sie odpada na tych badaniach.

Lekarz mi to wlasnie powiedzial podczas jednego z nich, ze takie sa przepisy dotyczace badan

okulistycznych na prawo jazdy kategorii A.

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko bede juz w Polsce podam telefon do siebie i wtedy kazdy bedzie mogl zadzwonic :buttrock:

Co prawda angielski, ale na szybka rozmowe starczy

 

spoko... sa jeszcze smsy jak cos.

 

Chyba od niedawna to weszlo i ja jestem taki lucky man :buttrock:

Ja robilem prawko w 1988 i tylko lekarz spojrzal na mnie i zapytal czy z oczami wszystko OK.

 

Nie wiem kiedy weszlo ale mnie juz objelo, niestety... ale poradzilem sobie :flesje:

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...