Skocz do zawartości

Virago 535


Gość jarson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Eksces, pomysl fajny...nie mowie, ze Twoj bartic jest zly, ale cylindry jako V barzdiej do mnie przemawiaja. jedynie co...kurcze...bede obstawac przy tym aby tej panienki nie bylo ( w tym miejscu) jak to eksces narysowal. Juz nie bede trzymac sie pazurami i zebami tego, aby jej w ogole nie bylo. Jak juz bedziecie ja chcieli to oki....co mi tam...pod kaskiem i tak nie widac, czy ja baba, czy facet :icon_question: :banghead:

Dlaczeho nie w tym miejscu. ydaje mi sie iz sie zlewa z V, czyli cylindrami. Brak konturow sprawia, ze zanika ta literka...i ktos moglby nie odczytac, ze tam jest Virago...szczerze jak otwarlam to i na poczatku troche tak mi ciezko bylo dostrzec wyrazna literke V i I. A chodzi nam o to, aby inni wiedzieli, ze jestesmy milosnikami Virago. To taka moja skromna uwaga.

Ja bym moze zrobila to tak, ze V w postaci cyklindrow bedzie wyrazne, a panienke jak juz odwrocic....i te jej wloski niech zlewaja sie w plomienie....nie wiem jakby to wyszlo...ale takie cos mi sie zrodzilo w glowie. Tylko teraz tak mysle...chyba tak sie nie da..bo jak pozniej kolory zgrac..ehhhhh...musze nad tym pomyslec :);):P

 

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Beti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no panienka w druga strone tor aczej ciezko bedzie wygladac kompozycyjnie... tak jak jest przechodzi plynnie

a na temat czytelnosci to niech sie wypowie wiecej osob..

ja problemu nie mialem ale w koncu ja to rysowalem:)

a przy babeczce osobiscie sie nie upieram ale uwazam ze nie wyglada zle:) moge zrobic jeszcze wersje bez babeczki z samymi plomieniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narysowalam sobie ten wzor na kartce. Faktycznie panienki nie da sie odwrocic, zle wyglada. Poznije wydrukowlaam sobie Twoje dzielo eksces i pokolorowalam :icon_question: :) Obawiam sie, ze chyba kolorystyka nie pomoze. A sprobuj cos zrobic z tym "i" i "V", zeby troche widocznosc sie poprawila. Moze panienke przesuniesz troche w prawo. Zeby nie laczyla sie z cylindrem. A wlosy beda jej swobodnie opadac nad "i" i beda robic cos typu kropka. Moze wtedy sie troche czytelnosc poprawi. I zapodaj wzor bez panienki.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Beti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dlugiej nieobecnosci ;)

I to lubie :banghead:

 

tak sie bronimy przed ta laseczką zaproponowana przez konika ale...... wygląda całkim całkiem i do tego jeszcze FIRE ;)
Dokladnie Qdlaty. Nie ma sie co bronic przed laseczkami :) Jak juz wspomnialem IMHO laseczka jest pierwsza klasa!

 

Wiecie jaki jest problem z czytelnoscia. A no taki ze jescze nie ma kolorow. Poza tym wydaje mi sie Ecsces,ze przekombinowales troche literke "i". Jesli bedzie taka bez tego lewego dzyndzla :( to bedzie czytelniej.

PANNA MA BYC :icon_question: i basta ;) Moze byc nawet w ciemniejszych kolorach (jak plomienie) ale niech bedzie. Nadaje charakteru!

 

Pozdro

Konik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zapodałem gościowi do oceny i wyceny projekt ,,pannaplomienie'' z prośbą o pomoc(robi zawodowo hafty zlotowe i inne dla motocyklistów) i jak tylko da odpowiedź, zaraz zapodam na forum.

osobiście projekt podoba mi się coraz bardziej tylko zaczyna być ,,naćkany'' detalami. jeszcze jedna ważna sprawa, ja chcę naszywkę na plecy, ale jeżeli będzie taka potrzeba to trzeba będzie zrobić coś na rękaw. Do wyceny zaproponowałem ilość 10 do 30 szt(z możliwością do:)haftowania)

 

pozdrawiam KaKa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Sympatyczne macie te pomysły... estetyczne. Tylko odpuśćcie plecy jako miejsce naszywania czegokolwiek - to oznacza kłopoty, przerabialiśmy z CYC'em z dużą przykrością ten temat.

 

tzn.? bo temat jest mi nie znany, a nie chcę popełnić gafy :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...