Skocz do zawartości

Virago 535


Gość jarson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bartek nie zamartwiaj sie mala iloscia kasy - powoli do celu ;) mysle ,ze jeszcze troszke uzbierasz ;) Ale na Twoim miejscu przymierzal bym sie do czegos z wieksza pojemnoscia - bo 535 jest super ale... no wlasnie i tu pojawia sie problem - ja mam 750 i juz mi malo :oops: Tez narazie nie mam kasy wiec musze smigac nadal moja stara ale jara ;) Virago 750 ;)

poczeka moze wygram w TOTO :lol:

Serdecznie Cie POZDRAWIAM i zycze WESOLYCH SWIAT :arrow: moze ktos da Ci pare zlotych na gwiazdke... :mrgreen:

 

[ Dopisane: 20-12-2005, 15:00 ]

Mi urodzila sie niedawno sliczna coreczka i z kupnem nowszej maszyny bede musial jeszcze poczekac - sa wazniejsze wydatki np: coreczka ;) Ale jestem dobrej mysli - moze TOTO ;) no coz podobno "chciec to znaczy miec..." to powiedzenie mojej wspanialej Zonki ;)

Jestem dobrej mysli i Tobie tez radze wiezyc bo wiara czyni cuda... i na pewno sie uda :!: ;) :!:

Jeszcze raz ZYCZE Tobie i calej Twojej RODZINIE WESOLYCH SWIAT :lol:

 

[ Dopisane: 20-12-2005, 15:02 ]

PAMIETAJ: " CHCIEC TO MIEC"!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki przemku!

życzę tobie, twoim bliskim i całej motocyklowej braci wesołych i bezproblemowych świąt! gratuluję ci córeczki! kup jej pod choinkę jakiś malutki model chopperka ;)

pojawia się kolejny zgryz. co na początek. nie jestem doświadczonym motocyklistą, +/- 174cm. jedni mówią wstrzymaj się, pojeździj trochę na czymś mniejszym. z drugiej strony wiem, że będę chciał czegoś mocniejszego. 750 nie dosiadałem więc nie wiem, czy to nie byłby skok na głęboką wodę jeszcze?

 

powoli do przodu.

pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ,ze nie ma obawy ;) ja mam 176 i waze 73kg a moja Virago 230kg i jakos sobie radze :lol: Wczesniej jezdzilem MZa 251 Jawa 350 i takimi tam malymi bzykami ;) Musisz byc poprostu rozwazny i tyle...

to nie zabawka lecz Motocykl ale troche wyobrazni i wszystko bedzie OK 8)

JESZCZE raz POZDRAWIAM!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojawia się kolejny zgryz. co na początek. nie jestem doświadczonym motocyklistą' date=' +/- 174cm. jedni mówią wstrzymaj się, pojeździj trochę na czymś mniejszym. z drugiej strony wiem, że będę chciał czegoś mocniejszego. 750 nie dosiadałem więc nie wiem, czy to nie byłby skok na głęboką wodę jeszcze? [/quote']

Mam podobne warunki fizyczne i 750-tka była moim pierwszym moto po kursie i egzaminie na WSK. Bez obaw, oczywiście na początku trzeba podejść z respektem, ale powoli powoli..... Jeżdżę nią do dzisiaj i wiem, że był to dobry krok, mimo początkowo wielu obaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka.

Potwierdze co mowia koledzy. Od maja mam 535 i juz czuje ze to troche malo. Dopoki jade solo to jeszcze calkiem duza frajda z przyspieszen itp ale jak juz zaladuje sie z plecaczkiem to... no to troche juz brakuje. Na przyszlosc juz mysle o czyms wiekszym ale... problem z kasa narazie skutecznie chlodzi moj zapal ;)

Konkluzja: jesli stac cie na wiekszy moto to kup wiekszy i uzywac z respektem! (bo nawet na 535 mozna poszalec ;) )

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 535, przejezdzony na razie jeden sezon, gabaryty to 185cm, ok. 75 kg i mogloby byc wiecej troche miejsca na nogi (ale tez nie ma co narzekac). rocznik 99, pzebieg jak kupywalem 7 tys (oryginalny),wiec motocykl noweczka. Jezdzi mi sie swietnie, do moich wojarzy calkowicie mi wystarcza-> na co dzien na uczelnie przez korki przejechac okolo 15 km. Poza tym uwielbiam wojaze pozamiejskie i dla mnie wirowka wystrcza - do 110km/h naparwde BARDZO PRZYJEMNIE sie jedzie - a dla mnie jest to predkosc wlasnie turystyczna :D Przejechalem nia 7-8 tys w sezonie i niestety sypnela sie przepustnica (ktora wczesniej rozregulowala zawory). ALe to tyle. A wlasnie- nie to ze mnie to zatrzymalo w miejscu- jesli chodzi o konkrety to kawalek sie odlupal :P I stracil moc,ale spokojnie dojechalem do mechanika. A poza tym bardzo w porzadku maszynka, moim zdaniem nie na jeden sezon,ale na wiecej jesli nie wybierasz sie na autostrady,ewentualnie nei jestes maniakiem szybkosci (chodz dresm w bemach nie daje satysfakcji spod swiatel :D - do miasta ma wystrczajace przyspieszenie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przymierzam się do kupna 535 i mam obwy lekkie....

 

mam 175 cm wzrostu, waga proporcjonalnie :lol: , nie zależy mi na przyśpieszeniach itp a na wygodnej pozycji dla mnie i pasażera, chce po prostu śmigać na wycieczki weekendowe za miasto z plecaczkiem( 160 cm wzrostu i 50 kg żywej wagi :notworthy: ) i moje pytanie brzmi....czy 535 da sobie rade z takim balastem?? :lol: i jaką prędkością podróżną można się zadowolić jadąc z plecaczkiem?? czy nie będzie się zawalidrogą??

 

pozdrowiania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...