Skocz do zawartości

jakie KTM kupić?


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam.

W świecie enduro itp. jestem zupelnym laikiem,do tej pory wymiatałem na ścigaczach,lecz teraz chcę jeść chleb z innego pieca.

Chcę kupić KTM generalnie uniwersalny.Do niedzielnej jazdy po torze motocrossowym,kartingowym,szaleństw na gumie,wyjazdów polnymi drogami w plener.

Tylko teraz nasuwa mi sie jeden problem,mianowicie zmiana kółek.

Co taniej wyjdzie kupić kółka enduro czy do supermoto?

Czy kupic se KTM supermoto i zmieniać kółka od enduro czy odwrotnie?

Jagorszy problem przy zmianie kółek to przedni hebel-zacisk i różna wielkośc tarczy.

Myślałem żeby zmieniac mocowanie zacisku do goleni amorka.

Czy ktoś przerabiał podobny temat?

 

Następny problem to to iż chcę kupić KTM używkę max 4 lata.W zwiazku z tym jaki przebieg można zrobić na silniku LC4 bez remontu? jaki przebieg rocznie można zrobić na enduraku? chyba nie taki jak na ścigaczu??

 

A może wybrać inne moto niż KTM?

 

 

Ile kosztuje ew.remont silnika KTM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze najlepiej sie zdecydowac.. :) czy szalec po torze i terenie :banghead: badz po ulicach :)

 

JA osobiscie polecam KTM exc 400 :mrgreen: :) moim zdaniem super sprzet (jezdzilem to wiem :) ) :P

 

jaki przebieg rocznie można zrobić na enduraku? chyba nie taki jak na ścigaczu??

 

zalezy jak sie jezdzi .. :P mozna zrobic 22 tys i wiecej badz nic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

exc to motocykle wyczynowe

trwałość dużo mniejsza niż w lc4, wymagają także częstszej obsługi

wymagania Tatrana spełnia najbardziej lc4

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...