Skocz do zawartości

moj nowy sprzet mysliwski :)


Niedzwiedz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pompka jak bedzie tylko sucho na drodze to sie wybiore do stoczku to sie spotkamy ;)

 

Uwaga w sumie strona po szlifie widoczna jest na zdjeciu ;)

 

sprzent pozatym igielka ma ksiazke serwisowa z kazdym przegladem do tego przebiegu ktory ma (10000km) opony takie jak fabryka zakladala z 1998 r i wygladaja na takie co to 10000 km przejechaly ;)

 

naprawde ma kilka drobnych rysek ;) troche pracy , wymiana wszystkich plynow przy 12000 i bedzie cacy na caly sezon :D

FXST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja również się przyłaczę do gratulacji...

teraz zakasaj rękawy i pracuj nad kierownicą i błotnikiem..

..ale odkręcenie drugiego siedzenia to świństwo :mrgreen: toć na kanapie najlepiej we dwoje :mrgreen:

Najlepszego

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje ... ale z XJR'y na Choppery 8O 8O to rzeczywiście wbrew prawom natury.

Ja mam 52L ale chyba jeszcze jestem za młody na te kilmaty :mrgreen: :mrgreen: może za dziesięć, piętnaście latek ...

 

 

Zbycho

XJR1300

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam po długiej przerwie technicznej....ale do tematu...Niedźwiedź coś ty kupił?!?!...w życiu takiej tandety bym nie kupił...zawiodłem się na Tobie przyjacielu...zrywam znajomość jak mogłeś kupić takie badziewie he he...no i co Ty na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo Fabiu to zupelna tandeta !!!! same atrapy cholera nooo ja za siodelko a tam katapulta ja gaz a on tam ma sprzeglo , gaz dodaje wciskajac dzwignie hamulca !!!! rany diabla niejaze tego pedzonego ryzem mysliwca.... no ale coz jestem inny ;) wlasnie przmalowalem go na rozowo i porysowalem areografem serduszka :D jest teraz taki bombelkowo,romantycznie bajkowy jak ja :P

FXST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo Fabiu to zupelna tandeta !!!! same atrapy cholera nooo ja za siodelko a tam katapulta ja gaz a on tam ma sprzeglo ' date=' gaz dodaje wciskajac dzwignie hamulca !!!! rany diabla niejaze tego pedzonego ryzem mysliwca.... no ale coz jestem inny ;) wlasnie przmalowalem go na rozowo i porysowalem areografem serduszka :D jest teraz taki bombelkowo,romantycznie bajkowy jak ja :P[/quote']

 

 

he he no tandeta na maxa...wlew oleju chamy mi pod deklem schowały he he nieźle jest...ja już "przerobiłem" okablowanie ładowania teraz tylko czekam na odbiór z aero i może przychodzić wiosna he he...niech żyją VL1500 uuuaaaa

 

p.s.

wczoraj odpaliłem dla testu...panie jak to gada he he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedźwiedziu,

Jeżeli w motocykl wkładasz tyle serca co w swoje zdjęcia - to naprawdę chciałbym tę maszynę zobaczyć jak wyjdzie spod Twojej ręki!!!

Właśnie obejrzałem "Kolory jesieni" i "Zaduszki" - może się na tym nie znam (nie muszę), ale fotografie są "kosmiczne". Respect :D

Pozdrawiam,

Błażej"Finlandia"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co Fabio, po Tobie się tego nie spodziewałem. Zamiast choppera (najlepiej odemnie ;) ) kupiłeś takie niezgrabne krówsko :D . Niedźwiedź to było wiadomo ż ekupi coś masywnego, no ale Ty... :P

 

Oby do wiosny trzeba się chyba gdzieś spotkać i opić nowe nabytki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...