Skocz do zawartości

Posiadacze Kawasaki VN 750 łączcie się!


Gość Maryanek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że w 2006 nie udało się zorganizować spotkania pod hasłem: Posiadacze Kawsaki VN łączcie się. Mam propozycje. W lipcu tego roku zrobiłem samotnie trasę wielkopolska – Czechy – Słowacja wschodnia – wielkopolska, głównie zwiedzanie i przyjemne widokowe jeżdżenie po górskich asfaltach itp. Kto z VN –owców jest chętny na przyszły rok w lipcu na trasę: wielkopolska – Litwa – Łotwa – Estonia – wielkopolska ? Możemy trasę skrócić, lub jeśli ktoś chce może przecież pokonać tylko jej część, wszystko do ustalenia. Oczywiście nadal pozostaje otwarty temat spotkania. Np. wiosną jakiś weekend, może przy okazji jakiś pierwszych zlotów motocyklowych?

 

Pozdrawiam

 

Hil

Tak sobie troszeczkę jeździmy: http://motowyjazdy.ubf.pl/news.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Hil

propozycja fajna

ale ja mykam na wycieczkę wlkp-bieszczady-wlkp.

 

szafir - na tylnej zębatce powinien być luz - nie rozbierałem tego ale w moim vn 800 był luz 0,5 cm - dociskając zębatkę. luzów takich kręcoących nie miałem.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem Ci jak jest w VN800 ale w Zephyrku np taki luz jest na przedniej zebatce. Z tego co mi mowil znajomy ma to ponoc na celu zredukowanie efektu szarpniec lancucha. Moze i w VN tez taki patent jest.

 

Pozdrawiam

Witaj EdgeCruser wVN 750 nie ma takiego patentu w VN jest wal

Mogą być też Bieszczady, albo przed albo po Estonii.

 

Pozdrawiam

Hil

Fajnie by bylo zaliczyc Piknik Country Mragowo w drodze na Litwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Mrągowem to dobry pomysł. Jestem za tym by łaczyć ciekawe miejsca lub takie imprezy. Przecież punktem startu może być spotkanie przy okazji jakiegoś zlotu w pn Polsce.

 

 

Pozdrawiam

 

 

Hil

Tak sobie troszeczkę jeździmy: http://motowyjazdy.ubf.pl/news.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że w sezonie 2007 uda Nam się zorganizować spotkanie miłośników choperków Kawasaki VN...

dla mnie osobiście był to pierwszy sezon z tym modelem i muszę przyznać, że 5 tys. km, które nawinąłem w sezonie 2006 nie były obarczone żadna usterką, wbrew ogólnie panującym opiniom na temat awaryjności VN 750, myślę więc, że po drobnych pracach eksploatacyjnych w okresie zimowym, w sezonie 2007 będę częściej wypuszczał się w dalsze trasy, więc do wiosny :notworthy:

pozdrawiam bwoj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że w sezonie 2007 uda Nam się zorganizować spotkanie miłośników choperków Kawasaki VN...

dla mnie osobiście był to pierwszy sezon z tym modelem i muszę przyznać, że 5 tys. km, które nawinąłem w sezonie 2006 nie były obarczone żadna usterką, wbrew ogólnie panującym opiniom na temat awaryjności VN 750, myślę więc, że po drobnych pracach eksploatacyjnych w okresie zimowym, w sezonie 2007 będę częściej wypuszczał się w dalsze trasy, więc do wiosny :D

pozdrawiam bwoj

 

Nie wiem, dlaczego panuje taka opinia. Mam go już trzy sezony i jakoś nic! (odpukać). Wydaje mi się, że zła opinia może się ciągnąć za 750 -tką z uwagi na pewne komplikacje związane z rozrządem (jego wymiana). Ale poza tym jest to bezawaryjna maszyna, mająca "niezłego ducha". Ja więc nie narzekam.

 

Pozdrawiam

 

:flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, dlaczego panuje taka opinia. Mam go już trzy sezony i jakoś nic! (odpukać). Wydaje mi się, że zła opinia może się ciągnąć za 750 -tką z uwagi na pewne komplikacje związane z rozrządem (jego wymiana). Ale poza tym jest to bezawaryjna maszyna, mająca "niezłego ducha". Ja więc nie narzekam.

 

Pozdrawiam

 

:buttrock:

Zgadzam się w 100%, zanim go kupiłem znałem już krążące opinie o rzekomych wadach tego modelu, ale jego wygląd, to jak się prowadzi i co potrafi na drodze sprawiły, że kiedy podjąłem decyzję, że będę jeździł choperem zakup innego modelu nie wchodził w grę. Jak narazie, choć mam za sobą dopiero jeden sezon na tym sprzęcie spisuje się rewelacyjnie ;) . Oby tak dalej.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj EdgeCruser wVN 750 nie ma takiego patentu w VN jest wal

 

No ale z kolega rozmawialismy przeciez o VN800 i o taki model on pytal...to oczywiste ze w VN750 nie ma zebatek do przniesienia napedu :biggrin:

 

Czytaj uwazniej!

 

Pozdrawiam!

Moje moto podróże

Jeździć póki ciepło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale z kolega rozmawialismy przeciez o VN800 i o taki model on pytal...to oczywiste ze w VN750 nie ma zebatek do przniesienia napedu :(

 

Czytaj uwazniej!

 

Pozdrawiam!

Sorry nie przeczytalem wczesniejszego posta :bigrazz: I wybacz ze Ci przekrecilem nicka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że w 2006 nie udało się zorganizować spotkania pod hasłem: Posiadacze Kawsaki VN łączcie się. Mam propozycje. W lipcu tego roku zrobiłem samotnie trasę wielkopolska – Czechy – Słowacja wschodnia – wielkopolska, głównie zwiedzanie i przyjemne widokowe jeżdżenie po górskich asfaltach itp. Kto z VN –owców jest chętny na przyszły rok w lipcu na trasę: wielkopolska – Litwa – Łotwa – Estonia – wielkopolska ? Możemy trasę skrócić, lub jeśli ktoś chce może przecież pokonać tylko jej część, wszystko do ustalenia. Oczywiście nadal pozostaje otwarty temat spotkania. Np. wiosną jakiś weekend, może przy okazji jakiś pierwszych zlotów motocyklowych?

 

Pozdrawiam

 

Hil

Witam.Jestem za za i jeszcze raz za.Trzeba by podyskutować gdzie to ma być i w jakiej formie/zlot,spotkanie czy jeszcze co innego/.Myśle iż aż tak trudne by to nie było.Myśl taka przyszła iż praktycznie w każdym większym misteczku mieście odbywają się na początku lata" dni "tych Miast.Można by przy okazji robić takie małe zlociki przy okazji paradka a i tłumj byłby zadowolony a i organizatorzy chyba też .Pozdro dla wszytkich VN-owców? :cool: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item140222150_kawasaki_v...00_drifter.html ale posiadacz tego motora nie moze sie laczyc :buttrock:

jak mozna bylo tak spierniczyc driftera... ja wiem ze mial dzwona na 100 % i wszystko bylo polamane ale juz mozna bylo inaczej to rozwiazac a nie tak...

i ten filtr powietrza ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...