Skocz do zawartości

ceny wlotki wjazdu na zloty motocyklowe


Rekomendowane odpowiedzi

a tak chciałem sobie ponarzekać a może wymienić się spostrzeżeniami na temat aktualnych cen wjazdu na imprezy

zawsze zloty kojarzyły mi się z imprezą robioną przez motocyklistów dla motocyklistów, zazwyczaj robiły to kluby mniejsze lub większe czy po prostu ekipy motocyklistów

20 lat temu np. łagów kojarzył mi się ze snobizmem (zwłaszcza, że wtedy jako młody człowiek stać mnie było raczej na tani sprzęt) i z tego co pamiętam to tam  wlotka była najdroższa - oczywiście chodzi mi o imprezy w zachodniej polsce (wielkopolska/lubuskie/dolnośląskie) - wtedy wydać stówę za wjazd? chore! i brało się po prostu pole namiotowe (albo niektórzy rozstawiali namiot na dziko) i imprezowało w mieście niekoniecznie korzystając z wszystkich atrakcji typowo zlotowych

kilka lat temu do pieca dał Kudłaty (na tym forum udzielał się na początku jeszcze gdy forum było pod światem motocykli) gdy za wlotkę na Łebę wołał kilka stów. w ogóle dla niego organizowanie imprez motocyklowych stało się sposobem na biznes - i ok. po prostu nie jeżdżę na jego imprezy.

 

co mnie jednak mocno przybiło to cena wlotki na tegoroczny Maniów. Na zlotach Apanonaru zawsze było fajnie. Na przestrzeni lat 2005-2018 bywałem tam kilkukrotnie. tylko kilkukrotnie bo zlot nie odbywał się rokrocznie 😉 w tym roku na wjazd (po 30.06.) trzeba wyłożyć 185zł

 

inny przykład - za parę dni jest polanów. byłem tam z 10 lat temu i dwa lata temu. w 2022r wlotka to było 100zł. w tym roku kasują dwie stówy! rozumiem inflacja. ale 100% przez dwa lata?

 

 

 

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak Krotoszyn... tam zawsze jak byłem,  było fajnie. 

W Łagowie byłem tylko raz, niby klimat fajny, ale nie pasuje mi to jak motór gdzie indziej, namiot gdzie indziej, ale było śmiesznie, bo wchodzę to mojego namiotu, a tam jakiś gość śpi 😄

Najbardziej mi brakuje Burnout Party w Starym Oleśnie, organizowany przez grupkę ludzi, ale z każdym rokiem więcej było chętnych do podziału i się rozpadło. 

Dawno nie byłem na zlocie, ale ekipa się posypała i samemu jechać to bez sensu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opublikowano (edytowane)

w Krotoszynie jeszcze w zeszym roku było normalnie 🙂 tzn. normalnie po krotoszyńsku 😄 i wlotka też normalna bo chyba jakieś 60zł? miejscówka prawie ta sama co kiedyś. to chyba zlot na którym bywałem najwięcej razy od 2003r. (kilka razy w ciągu tych dwudziestu nie byłem)

w tym roku raczej odpuszczę bo znowu wypada w terminie Luzan

Edytowane przez konrad1f

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...