Skocz do zawartości

konkurs na airbrusha dla B12


Rekomendowane odpowiedzi

Witka,

 

Poniewaz mam duzy dylemat odosnie airbrusha do mojego sprzeta postanowilem sprawe rozwiazac w formie konkursu - nagroda jest realizacja pomyslu (o ile mi sie spodoba :lol: ) + ewentualny trunek.

Zaczynamy. Moj motocykl przed malowaniem bedzie wygladal mniej wiecej tak (z tym ze jest czarny):

 

http://www.lerepairedesmotards.com/img/pho...hristelleb_.jpg

 

Zalozenia:

- airbrush ma zostac nalozony na istniejacy lakier, a wiec nie bedzie zrywania lakieru; czarny ma pozostac jako podklad

- dominujacym kolorem airbrusha ma byc czerwien, a wiec po pomalowaniu caly motocykl bedzie czarno-czerwony

- airbrush ma byc obecny na kazdym z elementow nadwozia: blotnik, plug, owiewka, bak, boczki

- malowania na kazdym z tych elementow ma ze soba wspolgrac, wiec wszystko ma stanowic zgrabna calosc

 

... wiecej grzechow nie pamietam ;)

 

Czekam na Wasze pomysl i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czerwień, to na pierwszą mysl rzuacją się płomienie, ale jak dla mnie to za bardzo opatrzone i kopiowane 1000 razy rozwiązanie - na samochodach, motocyklach itp. Wczoraj oglądałem Jack-ass i kolesie zrobili patent, że nasmarowali samochód czymś udającym krew, do tego resztki jakis włosów itp i jeźdzlili po myjniach to usunać. A jakby tak trochgę krwaych śladów na Bandziorze, ślady po kulach itp? W końcu bandycki sprzet mógł uczestniczyć w małej strzelaninie :-).

 

Pozdro, Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cvos na ksztalt miesni troche odrzucajace ale fajne a w dosc widocznym miejscu mozna by bylo te miesnie zyly czy cos w tym stylu polaczyc z innymi elementami np z okime:D taka wielka gala oczna:D zawsze tez mozna zrobic serduszko takie w zylach podobne do prawdziwego a nie takie przeszyte strala:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Yogi, jeżeli bazą malunku ma być kolor czarny, to moze skusisz sie na cos takiego :?: :mrgreen:

 

Paweł wspominal coś wczesniej o płomieniach, ale stwierdził że to oklepany motyw :mrgreen:

 

Mnie sie płomienie podobają, ale zrobione w taki sposób, że mniej więcej mają podobny odcień do motocykla :mrgreen: Tzn, że jak masz np. zielony motocykl, to płomienie sa nieco jasniejsze (lub ciemniejsze), co jest dosyc ciekawe, bo motocykl z daleka wygląda niby oryginalnie, a jak podejdziesz blizej to zaczynasz pomału dostrzegać, że jakiś płonący ten motocykl :mrgreen:

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niezle - w sumie moznaby to tez na czerwono zrobic; ale ciagle szukam tego jedynego motywu ktory mi wpadnie w oko; a co powiecie na wiazki pradow - biale w srodku a na obrzezu czerwone? takie cos gdzies tu na forum widzialem; byloby fajne, gdyby tylko madrze je jakos rozprowadzic po motocyklu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że wiązki prądu tez moga być spoko, jednak nie jestem za takimi ostrymi kolorami typu czerwień - kontra czerń :mrgreen:

 

Wydaje mi się, że powinno to byc mało krzykliwe, dyskretne i eleganckie zarazem.

 

Co innego jak malujesz tylko sam bak, wtedy to aż tak bardzo nie razi, ale malując cały motocykl hmm, to wtedy chyba trzeba nastawić sie na mniej rażącą game kolorów, żeby nie było przysłowiowej wiochy :mrgreen:

 

Całkiem niedawno widziałem CBR 1000 wymalowaną jakby w krople :mrgreen:

Wyglądało to całkiem nieźle, ale kojarzyło mi sie z serem szwajcarskim :mrgreen:

 

Pozdrawiam ;)

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a co powiecie na wiazki pradow - biale w srodku a na obrzezu czerwone? takie cos gdzies tu na forum widzialem; byloby fajne' date=' gdyby tylko madrze je jakos rozprowadzic po motocyklu[/quote']

 

Cos w stylu tego na silniku :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos w stylu tego na silniku :?:

 

tak - ale zamiast koloru niebieskiego czerwony; oczywiscie tyuch wiazek jakos mniej i fajnie poprowadzone; problemem jest to skoro one maja byc na kazdym elemencie nadwozia trzeba to jakos polaczyc w calosc; np. wiazki zaczynaja swoj biego od wlewu paliwa i rozchodza sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...