Skocz do zawartości

Kupiłem nowego DT-ka :D


Rekomendowane odpowiedzi

Enduro boy bedziesz miał jakąs rechabilitację?? bo mi teraz chcaą więzdało rekonstruować a to oznacza 1,5 miecha znowu o kulach, 1,5 w stabilizatorze i 1,5 meiciąca rechabilitacji.

 

Jak narazie to musze czekać do 29 listopada na ściągnięcie gipsu i dopiero potem będe zaczynał rechabilitacje by zacząć zginać noge w koloanie bo narazie 90 stopni to jest max. A co do tej rurki pod siedzeniem to chodzi ci o tą gómową przez która trafia powietrze do filtra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do tej rurki pod siedzeniem to chodzi ci o tą gómową przez która trafia powietrze do filtra?

Tak dokładnie. Pamietaj tylko, że jest zasada wszytko albo nic bo częsciowe odblokowywanie mało daje,dopiero po wszytstich zabiegach czuc duży efekt bo one wzajemnie sie wspomagają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie. Pamietaj tylko, że jest zasada wszytko albo nic bo częsciowe odblokowywanie mało daje,dopiero po wszytstich zabiegach czuc duży efekt bo one wzajemnie sie wspomagają.

 

Tylko powiedz mi jeszcze jak tak może być skoro przez ten otwór który zostawie pod siedzeniem będzie się dostawać woda i inne zanieczyszczenia. Myślałem że ta rurka jest właśnie po to by zablokować dostęp brudu. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko powiedz mi jeszcze jak tak może być skoro przez ten otwór który zostawie pod siedzeniem będzie się dostawać woda i inne zanieczyszczenia. Myślałem że ta rurka jest właśnie po to by zablokować dostęp brudu.

Zauważ, ze w crosówkach i wyczynowych enduro tak własnie jest zrobione, że pod siedzieniem jest ogromny ptwór przez który filtr zasysa powietrze i nic sie nie dzieje. Może bedziesz musiał troszke częsciej filtr czyścić nic wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W papierach mojej DT80 nie pisze ze jest to dt50r tylko dt53VA i też niemogli znaleść jej w katalogu ;)

Dialog przy kontroli:

Policjant: To nie jest motorower... to jest za duze

Ja: To jest duze bo japońskie a japońskie jest po to żeby sie nie psuło ;)

Policjant: No faktycznie

 

Nie boj żaby nowe sendy itp. tez sa sporej wielkości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat:  

No ale jest DT 50 wiec nie ma się co martwić  

 

 

Taa ale chyba każdy jełop po podstawówce stwierdzi że to coś za bardzo masywne i wysokie jak na 50ccm.

Zauważ że DT 50 jest kilka wersji i niektóre wyglądaja nawet jak 125 wiec nikt nie powie że to jest za masywne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja może napisze drobne ostrzeżenie:

 

Moja Yamaha ma w dowodzie wpisane VA53 zamiast DT. Miesiąc temu złożyłem papiery do rejestracji i teraz w zeszłym tygodniu poszedłem z nadzieją odebrania dowodu, ale DUPA panowie... Gdyby był stary system rejestracji to wszystko poszłoby gitara, ale jako że system jest nowy to pani w urzędzie komunikacji nie mogła mi wydac dowodu. Powód? W ich bazie motorowerów nie ma takiego modelu i dlatego musieli wyszłać zapytanie do jakiegoś tam inspektoratu ktory ma przysłać odpowiedź czy taki model w ogóle istnieje i czy mogą rejestrować. Oczywiście takiego modelu nie ma, a nawet jeśli kapnął sie że VA 53 to kod DT to kapnął sie również że jest to nie DT50 a 80... Kiszke mam, za dwa tygodnie mam sie zgłosić ponownie, wtedy będzie wiadomo co i jak... ;)

 

Uważajcie co macie wpisane w dowodach bo to co kiedyś przechodziło teraz może mieć problemy :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważ, ze w crosówkach i wyczynowych enduro tak własnie jest zrobione, że pod siedzieniem jest ogromny ptwór przez który filtr zasysa powietrze i nic sie nie dzieje. Może bedziesz musiał troszke częsciej filtr czyścić nic wiecej.

 

Dokładnie, temu ja stuningowałem swoją pokrywke od airbox-a!!! Miałem tak taką rurke ktora była tak poprowadzona, że wykorzystywała tylko 1/3 powierzchni filtra :? Skutkiem tego było częste zapychanie się filtra!!! Teraz już nie mam tej rurki i wreszcie mi nie dusi motocykla na wolnych obr. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...