Skocz do zawartości

no i stalo sie. Eci nie ma, a jest...


zbyhu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gratulacje ;))) Gs jak juz ktos wczesniej napisal, zreszta po czym co przeczytalem do tej pory na 4um, gs 500 jest wlasnie po jakis tzw "demoludach" (btw wnerwia mnie ta nazwa :twisted: ) jednym z lepszych wyborow ;) Ja narazie czekam i nic nie mowie, a moze niedlugo sie spelni i tez napisze taki temat (choc powoli zaczynam juz w to powatpiewac :/ )

Pzdr i niech ci dobrze sluzy nowa maszyna i obys nie mial z nia tyle problemow co z wiejskim sprzetem kaskaderskim ;) ;)

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję - piękna maszyna no i piękna transakcja!!! 2 w jednym...nieźle..

miłego pucowania :mrgreen: i miłej jazdy!!!! ;)

na szczęście masz już z głowy przemalowywanie na czarno.... :mrgreen: ;)

;)

A motorek stal sobie na allegro... Wtedy jeszcze z cena 6500zl

noo..czyli jednak na allegro można wyhaczyć całkiem niezłe sprzęty...

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje

Myślę że Mariankowi jesteś winien duuużą flaszkę za dobrą poradę. Chyba miał rację z tym GSem.

No i witam w klubie podróżników: w ubiegły wtorek pojechałem po moto do... Mrągowa, ale to tylko 600 w jedną stronę... :lol:

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

W kazdym razie - kto wie' date=' ile kosztuje OC w PZU na GSa? Bo to chyba od pojemnosci zalezy, wiec skoro za ete dalem 110zl, to tu bedzie wiecej... Tylko nie wiem ile wiecej .

Nie wiem po prostu, czy to co mi sie ostalo starczy na wszystkie formalnosci . [/quote']

 

Ja w tym roku ubezpieczałam mojego GS-a w PZU i bez żadnych zniżek wyszlo mnie coś około 200 zł bodajże, natomiast AC liczą od wartości motocykla, albo 600 zeta albo 800 zeta, zależy na co cie stać (w tej tańszej wersji nie placa za części tylko za robocizne). Sprawdziłam bym to ale moje papiery niestety sa daleko... ;) (tak samo jak motocykl ;) ).

 

PS. No i tak samo jak inni gratuluje dobrego zakupu, bo to naprawde wyrąbista ;) maszynka. No i do zobaczenia w trasie .. :twisted:

 

Pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Zbyhu, fajna maszynka, na chroma masz jeszcze czas, poszalej póki co, a my Krasnal na następnym zlocie skręcimy wora Mariankowi - co ? ( ja trzymam - Ty kręcisz, albo jakoś tak!!!). Junior kurde bele ;)

Pozdrófka dla Wszystkich zjebów i jeszcze raz gratulejszyns Zbyhu !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez sie szyba strasznie podoba

I kolejny GS na forum :P:D

Bez szyby nie da rady. Coś o tym wiem ;) Jak zdjąłem ze swojego to jakoś dziwnie wyglądał. Gdyby nie ten czarny kolor i inny wydech to bym pomyślał, że mi ktoś sprzęta z garażu zakosił ;) Szyba jest identyczna chyba jak w moim. Mała rzecz, a bardzo przydatna przy większych prędkościach ;)

Mam nadzieję, że sprzęt będzie całkowicie bezawaryjny ;) Szerokiej drogi ;)

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...