Skocz do zawartości

no i stalo sie. Eci nie ma, a jest...


zbyhu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czolem!

 

Dzieki serdeczne :evil:.

A motorek stal sobie na allegro... Wtedy jeszcze z cena 6500zl :buttrock:.

 

No, ale czy cena taka rewelacyjna, to sie dopiero okaze. Tzn. czy nie wyleza jakies cuda, bo juz widze, ze plastiki od zegarow sa cale popekane i pozgrzewane... Wiazki kabli tez poklejone czarna tasma izolacyjna.

Moto ma przeszlosc i jak kupowalem zdawalem sobie z tego sprawe, ale kto wie, czy ta przeszlosc nie okaze sie jeszcze gorsza.

 

Ale poki co jestem dobrej mysli. Motorek odpala w takiej pogodzie (temperaturze) na dotyk bez slowa sprzeciwu, no i jak mowilem jest prosty. Elektryka jest jaka jest, ale wszystko sprawne - swiatla, kierunki, klakson itd. Wiec co tam, ze owiniete tasma :P.

 

Mam nadzieje, ze moto bedzie sie spisywalo tak dobrze lub lepiej od nieodzalowanej Eci :P.

 

Jeszcze raz dzieki za mile slowa :P.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje - mam nadzieje że nie zapeszę. Niom po moto trochę widać że miał przeszłość. Mam nadzieje że nie była ona bardzo zła :P Poprzedni właścicie chyba lubił czarny kolor :buttrock: bo widać rozpędził się z lakierowaniem. GS powinien wiernie ci służyć a wrazie jakichś komplikacji zapraszam na stronkę :P

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Mnie tez sie szyba strasznie podoba :P.

Moze wlasnie przez nia kupilem ten motorek :buttrock:.

 

Chwalic sie bede komu moge, jak tylko zarejestruje i bedzie w miare pogoda. A z tym moze byc najgorzej :roll:.

 

W kazdym razie - kto wie, ile kosztuje OC w PZU na GSa? Bo to chyba od pojemnosci zalezy, wiec skoro za ete dalem 110zl, to tu bedzie wiecej... Tylko nie wiem ile wiecej :P.

Nie wiem po prostu, czy to co mi sie ostalo starczy na wszystkie formalnosci :P.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje.

 

GS 500 stał się kultowym motocyklem, jest niemal wpisany w motocyklowe ABC. Jest chyba drugim najpopularniejszym w polsce motocyklem po MZ.

 

Bardzo mi się podoba ten egzemplarz (szczególnie jego kolo :mrgreen: ), mam nadzieję że kiedyś też będę miał okazję zasiadać podobną maszynę.Miłej eksploatacji...

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...