Skocz do zawartości

suzuki rm 125


Rekomendowane odpowiedzi

czesc wlasnie przegladam allegro jak zobaczylem ten motocykl!!powiedzcie czy warto takie cos kupic .wezcie tylko pod uwage ze nie mam zbyt duzo pieniedzyi. ile byscie byli w stanie dac za to.z gory dzieki pozdrawiam

http://allegro.pl/show_item.php?item=34585248 a zapomnialem dodac moze ktos ma cos podobnego tzn tez do remontu i chce sprzedac jak cos to prosze o kontakt :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku... to jest złom... syf, malaria po prostu...

 

Poza tym porównując ze zdjęciem http://predator.bikepics.com/pics/suzuki-r...pics-070902.jpg można bez wątpilwości stwierdzić że to nie '92 tylko coś koło '87... :buttrock:

 

Jak masz mało kasy to wydaj ją z sensem a nie na 100 kg złomu :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz racje tym bardziej ze dowiedzialem sie za nie ma papierow wiec twoje podejrzenia co do roku sa prawdziwe. ale i tak napisalem maila i dowidzialem sie za sprzedajacy chce za nia 1800zl i wydaje mi siem,ze jest to wysoka cena (tlok i te innepierdoly jeszcze nie wiadmo co moze byc tam walnietego)ale jaka mam alternatywe mam malo pieniedzy wsk-a 175 juz mnie nie rajcuje a jezdzic mi sie chce poza tym nie chce mi sie grzebac w jakiejs cz(wiem ze zaraz znajda sie zwolennicy tej marki i zaczna ja wychwalec) , mam juz dosyc z wsk-a problemow i szczerze wole juz zrobic ten remont raz na 30 h niz robic 1 h codziennie dla 15 minutoe przejazdzki:)ale chyba widze ze bede musial obejsc sie samkiem:(niestety:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm 1800 zł za 17 letniego zepsutego crossa to tanio? Mi sie wydaje że to sporo jak na sprzęt którego nei można zarejestrować... Do tego skoro rocznik jest ściemniony to dlaczego uszkodzenie silnika ma być zgodne z rzeczywistością? :roll: Ja bym sie w takie gówno za przeproszeniem nie pakował... W sumie nie wiem co ci doradzić bo za 2000 zł nie kupisz innego crossa niż CZtka... może spróbuj sie do niej przekonać :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena 1800 do tego trzba pewnie włożyc nastepne 1800 albo wiecej żeby to pożadnie jeździło. Nie baw sie w to bo to bedzie skarbonka bez dna a efekt marny bo za włożone pieniądze kupisz coś o wiele lepszego.

Albo niech spuści do 1tys i wsadz tam slinik od CZ 125 516

A tak dla info to tłok 400 i tyle samo każdy czyli 1200zł a penie to nie wszytko co tam trzeba robic bo nie wiadomo jak cylindre wygląda i wał i penie zawieszenie też jest do robienia. Ogólnie nie polecam sie w to bawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

W tej RM samych części wyjdzie z 2000 zł - tłok 400 (tak jak strzałek napisał nie wiadomo co z cylindrem), brak dwóch biegów to wydatek około 1000 zł (Na pewno do wymiany będą nie 2 tylko 4 tryby plus przesuwki). Do tego uszczelka pod głowicę (około 150 zł) , pewnie planowanie głowicy i mnóstwo innych dodatków (nie wiadomo co gaźnikiem, co z chłodnicami itd).

Oczywiście robocizna w serwisie to jakieś 500-1000 zł za doprowadzenie tego czegoś do stanu używalności, chyba że masz narzędzia i się znasz, to można samemu próbować.

Odradzam zakup.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.moto.allegro.pl/show_item.php?item=34595574 Suzuki RM 80 Cross tylko remont co 2 miesiące jak nie mniej :/

 

http://www.moto.allegro.pl/show_item.php?item=34562662 Suzuki Dr 125SE

 

http://www.moto.allegro.pl/show_item.php?item=34519591 CZ 125 CROSS TYP 516

Fajny tani motorek :P

 

No to by było na tyle (na razie)

Pozdro :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja posiadam obecnie równiez 2 tyś zł i poprosiłem wujka który siedzi w niemczech żeby rozejżał sie za starszym rocznikiem jakiejś CR lub RM a nóz sie uda coś okazyjnie chwycić, a tu w Polsce za 2 tys mozesz kupić naprawde dobrą CZ przy której nie bedziesz sie dotykał, ja w swojej po remoncie nie robiłem nic tylko raz urwałem hamulec a tak to nic sie nie trzeba było dotykac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem RMa z 1985r za 800zł z cylindrem do szlifu i tłokiem do wymiany mam już wszystko i moto jak narazie wyniosło mnie 1100zł... Ma centrala i w ogóle zapowiada się kawał sprzeta jak bedzie zobaczymy... Napewno coś napiszę... BTW ma ktoś tanie używane koszulki na Crossa??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...