Skocz do zawartości

Uniwersalny motocykl do 10-12tyś


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Slynqq napisał:

@Judas staram się coś co istnieje w okolicy na aukcjach, a większość jest niedostępna, i żeby się mieściło na A2, niby mogę dorobić za nie wiele ponad tysiąc A ale nie chce mi się z tym bawić, dominatory nie istnieją w mojej okolicy 😕

chciałem cruisera ale nikt mi nie doradzi nic na mój wzrost... a gdybym nie podał żadnych informacji na temat tego gdzie chce jeździć, czyli nawet sam asfalt, to co Ci pierwsze przychodzi do głowy do 11tys?

Zrobienie kat A rozwiązałoby wiele Twoich kłopotów, ale decyzja należy do Ciebie.

Cruiser a wzrost... Powiem tak, albo kupisz co się Tobie podoba, albo ma się podobać przechodniom. Twój wybór. Jeśli nawet na małym motocyklu będzie wygodnie, to moim zdaniem, można brać. Sam pojechałem na MT07, w dwie osoby, w traskę po Niemcowni, Szwajcarii, Austrii i Włoszech. A podobno to motocykl do miasta i w trasy się nie nadaje. Chcieć to móc. Są pewne niewygody, to prawda, ale walić to.

Wspomniana przez Jonaszko Dewilka jest fajną propozycją, chociaż na szutrach będzie trudno. Może Trasalp sie łapie na A2?

Ogólnie sugeruję poszukiwać w enduro, są, moim zdaniem, najbardziej uniwersalne. 🙂

ETZ 251 x2 1993-1996,XL600R 1996-1998,DR800 1998-2005,RF900R 2005-2007,FMX650 2007-2009,SV650S 2008-2010,SV1000N 2010-2015, XR600R 2011-2016, CMX250 2014-2015, MT-07 2015-2018, DR-Z400SM 2016-2019,CBR650F 2018-2022, CRF 250Rally 2019-2022, Tracer7 2022-..., DR650RSE 2023-..., Big-1 2024-...,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transalp się nie łapie, wszystko wskazuje właśnie na pełne A. A te motocykle, które wymieniłem są przede wszystkim tanie, ale czy są też dobre? nie wiem jeszcze czego chce, ile będzie jazdy w dwójke a ile solo i to mi strasznie podcina nogi na ten moment, polatał bym zwinnie po szutrach to odpadają jako ciężkie kloce, to wtedy przychodzi myśl wybrania się gdzieś dalej ale to nie chciałbym wtedy zostawiać żony w domu, nie mówiąc o tym, że fajnie by było gdzieś zboczyć z drogi i zobaczyć coś czego normalnie nie zobaczymy, nie wiem ile realnie jest takich dróg w moim rejonie i czy w ogóle z asfaltu zjadę.. kusiła nawet xt660x żeby się pobawić po okolicy. Najgorzej nie wiedzieć czego sie chce 🙂

No a gdybym miał A, to wtedy co jest najlepszym wyborem uniwersalnym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadal prawie nic nie dostępne w okolicy i w tej cenie, jedynie co jest dostępne w dużej ilości to F650 GS, a ktoś się z was orientuje czy 7tys to dobra cena za XF650 z rocznymi oponami? nawet na chwile bym kupił, ale czy wie ktoś jak z częściami, sprzedażą później tego motocykla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Części współdzielone z DR. Łożyska w sklepie z łożyskami, uszczelniacze też.

Co do sprzedawalności, nie wiem. Ale wybierać moto na podstawie późniejszej odsprzedaży? Kossak to nie jest, więc na wartości nie zyska z wiekiem. 😎 Kultowości też raczej nie znajduję.

pis(s) off🦆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz nie chodzi o to by na nim zarobić czy coś, bardziej o coś typu, że nikt go nie chce kupić i ja pojeżdżę pół roku, stwierdzę, że to nie to i będę się bujał 2 lata ze sprzedażą lub dużo strace, nie mam pojęcia po ile takie chodzą więc nie chciał bym przestrzelić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem tylko jedno, tego, czego szukasz nie istnieje.

Nawet tambony damskie nie sa uniwersalne bo jest ich kilka rozmiarow a Ty oczekujesz uniwersalnosci 

Tez nie trafie ale Honda Deauville

Zrob pelne A i masz po problemie


🙂

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem nad tą hondą, jest brzydka, ciężka, nadaje się idealnie, no może poza polne drogi 😄 nie kosztuje zbyt wiele, ale przekracza A2. Trzeba by tak jak mówisz dorobić pełne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Freewind jest fajnym motocyklem. 😄

Odsprzedawalność motocykla... Jak kupisz śmietnik to albo będziesz sprzedawać wieki albo oddasz za fusy. Ta zasada dotyczy wszystkich pojazdów. 😉

ETZ 251 x2 1993-1996,XL600R 1996-1998,DR800 1998-2005,RF900R 2005-2007,FMX650 2007-2009,SV650S 2008-2010,SV1000N 2010-2015, XR600R 2011-2016, CMX250 2014-2015, MT-07 2015-2018, DR-Z400SM 2016-2019,CBR650F 2018-2022, CRF 250Rally 2019-2022, Tracer7 2022-..., DR650RSE 2023-..., Big-1 2024-...,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Slynqq napisał:

Myślałem nad tą hondą, jest brzydka, ciężka, nadaje się idealnie, no może poza polne drogi 😄 nie kosztuje zbyt wiele, ale przekracza A2. Trzeba by tak jak mówisz dorobić pełne

Dalej nie kumasz, ze niema sprzetu universalnego, wszystko to kompromis ! 

A Motocykl mozna zdlawic, tyle, ze trzeba za to zaplacic !

 

🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Panowie, szukam kompromisu, sam nie wiem czego chce dlatego też szukam punktu zaczepienia u Was 🙂  dławienie motocykla to pewnie koszt dorobienia pełnego A, no może nie wiele mniej ale A chociaż zostaje na zawsze. A taki freewind ile mniej wiecej wart w fajnym stanie? chodzi o to, że przy tej ilości sztuk jaka jest na olx to nie wiadomo ile jaki motocykl wart. Porobiło się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...