Skocz do zawartości

MONTENEGRO - ALBANIA 01 do 16 czerwca 24r


swietyy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Warto zjechać nad kanion rzeki Tara. Największy kanion w Europie. Tam masz piękny most Durdevica. Polecam zjazd tyrolką, długości ponad kilometra. Byłem w tym roku na moto. Wrazen8a i widok, zwłaszcza wieczorem przy lekkiej mgiełce niesamowite. Zjazd tyrolka też robi wrażenie. Dalej masz park Durmitor. Droga p14 i do Albanii. Tam w góry na rejs po jeziorze Koman. Powrót na wybrzeże i dalej wzdłuż wybrzeża aż do Grecji albo na Korfu.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, lysy76 napisał:

Yyy... Wiem że wszystkie drogi mogą prowadzić do Rzy... Eee... Albanii i Czarnogóry, ale przez  Tokaj?🙂

Czy to fristajl z ogólnym kierunkiem?

droga będzie dobrze zaplanowana, gdy pozbieram propozycje jak poniżej. Byłem na Bałkanach z osiem razy a teraz to tak już na koniec tych rejonów.

1 godzinę temu, jonaszko napisał:

Warto zjechać nad kanion rzeki Tara. Największy kanion w Europie. Tam masz piękny most Durdevica. Polecam zjazd tyrolką, długości ponad kilometra. Byłem w tym roku na moto. Wrazen8a i widok, zwłaszcza wieczorem przy lekkiej mgiełce niesamowite. Zjazd tyrolka też robi wrażenie. Dalej masz park Durmitor. Droga p14 i do Albanii. Tam w góry na rejs po jeziorze Koman. Powrót na wybrzeże i dalej wzdłuż wybrzeża aż do Grecji albo na Korfu.

dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.12.2023 o 14:21, swietyy napisał:

Witam, jak w temacie.  Wyjazd z Warszawy do Tokaju.. dalszej drogi jeszcze nie mam.  Ale zjechać Montenegro i Albanię na max, oczywiście na luzie. Myślę o max 4 moto.

spanie w pokoju, po dwóch dniach jazdy kilometry znacznie mniejsze ze zwiedzaniem ciekawych miejsc. Droga może zahaczyć o szutry w Albanii, ale bez opon terenowych.

 
branding-video-negative.svg
ZAMKNIJ

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 8.01.2024 o 10:29, swietyy napisał:

 

więc z Tokaju do Ochrydu w Macedonii Północnej. Jadąc Węgrami i Serbią bez autostrad 1158km 

CDN 

Tokaj, Węgry do Ochryda, Macedonia Północna – Mapy Google.pdf

Edytowane przez swietyy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Albania będzie pierwsza, to tak. Jeżeli powrót to to samo. Jeszcze lepiej przez Ruminie i Ukrainę. Ukraina ma tam w Karpatach świetne drogi i jest jak na razie bezpiecznie. Jednak jak masz mało czasu, to wtedy Słowacja i Węgry autostrada. Dalej jak tam uważacie i co chcecie zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jonaszko napisał:

Jeżeli Albania będzie pierwsza, to tak. Jeżeli powrót to to samo. Jeszcze lepiej przez Ruminie i Ukrainę. Ukraina ma tam w Karpatach świetne drogi i jest jak na razie bezpiecznie. Jednak jak masz mało czasu, to wtedy Słowacja i Węgry autostrada. Dalej jak tam uważacie i co chcecie zobaczyć.

ciekaw

Teraz, swietyy napisał:

ciekawe

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Swietyy,czy te kraje chcesz robić asfaltowo,czy liznąć TeTa ? Czy np wchodzi w grę jeszcze Grecja lub coś? . Też planuje wyjazd w podobnym terminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...