Skocz do zawartości

Moto GP '24


ks-rider
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawy, oj ciekawy, Pecco ma skwaszona minę, chyba powoli brakuje mu pomysłu jak wygrywać z Martinatorem, na dodatek do gry włącza się Marc 93- co jeńców nie bierze no i mamy szkopuł...

Inna sprawa sama zmiana w przyszłych wyścigach, pewnie będzie mocno rzutować na jazdy tymi "potworami", o ile zmiany w pojemności, mniej rozbudowane skrzydełka czy likwidacja systemu obniżających tył motocykla jestem w stanie zrozumieć, o tyle przejście na 100 % paliwo nie-kopalne już mniej i wyczuwam tu nacisk ideologiczny "pewnych decydentów" co mi się akurat bardzo nie podoba, owszem dopuszczenie innych paliw niż kopalne dla mnie jest OK- ponieważ chodzi o badania, przyszłość ect...ale zmuszanie do używania tego a nie innego, tak samo jak z oponami- powinna być dowolność w wyborze firm, a nie monopol... ale to moje zdanie- pewnie się nie znam bom z Ciemnogrodu i nie mam telewizora... hehehhe

Druga sprawa, która mnie bulwersuje, a o której wspomnieli komentatorzy:

likwidacja Toru Poznań...   

Czyli kasa i d...a rządzi światem ( kolejność można sobie zmieniać)  ehhhh

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to już słyszałem jak pierwszy raz wygrał ten ich prezydent od rowerów i pedałow ( rowery mają pedały co nie?) , zaczęly sie jakieś gadki nt zamknięcia, podobno chodzi o właściciela ziemi...nie znam szczegółów... gleba była państwowa jak powstawał obiekt ( to wiem, bo kiedyś kminiłem historię-  a i miał swoje 3 grosze Jaroszewicz Młodszy), a teraz podobno jest własciciel... ale jak piszę nie wiem, o tym wspomnieli komentatorzy, że sa jakieś plany likwidacji i przekształcenia pod działki/ zabudowę, podobnie jak zrobiono z torem Brno...

Mam tylko nadzieję, że to tylko plotki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tor poznań zamykają od kilkunastu lat. i zdaje się, że ten stan rzeczy (ciągłe ryzyko zamknięcia) niektórym biznesowo bardzo pasuje.

chętnie poczytam o nowych rewelacjach 😄

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, jannikiel napisał:

Konrad, Ty wiesz coś więcej...?

Znaczy, że można być spokojnym ...

 

nic nowego nie wiem - dlatego jestem ciekaw rewelacji 😉

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tyle się działo, w zeszły weekend, a i pracy dużo , tak więc umknęło mi, żeby cokolwiek napisac...

A. Espargaro kończy w tym roku karierę, nie przeszkadzało mu to wykręcić rekord toru podczas kwalifikacji i zajął 1 pole startowe, drugi Pecco, a trzeci zadziwiająco jadący R. Fernandez na TrackHose Aprilii... w Sprint race Bardzo dobrze szło na początku i Fernandezowi i Pecco i Binderowi, który  atomowo wystartował, niestety po kolei wywraca się lider wyścigu Fernandez, potem kolejny lider  Binder , na koniec Pecco , który tez liderował wyścigowi...wygrał A. Espargaro, przed niesamowicie jadącym Marc Marqezem i znakomitym Acosta... Tym samym Pecco w klasyfikacji ogólnej spada, powieksza przewagę Martinator, który ukonczył wyścig na 4 miejscu...

W wyścigu głównym:

Wściekły wyścigowo Pecco, tym razem trzymał się w głównej stawce, Acosta szalał, szalał, aż się wywrócił, wstał, wrócił do wyścigu, ale spadł chyba aż na 20 miejsce , koniec konców i tak dojechał w punktach na 13 miejscu ( po przesunięciu Bestii- na 18 miejsce, po tym jak zignorował kary 2 przejazdów), kurde zadziwia ten chłopak, to kandydat na mistrza jak się patrzy...Drugi dojechał Martin ( który pod koniec podgryzał co nieco Bagnaię), a trzeci Marqez 93

Dzisiaj :

Mugello we Włoszech...będzie szybko....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pecco z karą 3 pozycje w dół, oglądałem ten incydent, i nie wiem do końca czemu taka kara...ale ja się nie znam...

Czyli do wyścigu wystartuje z 5 pola, na pole position Martinator, który złamał rekord toru...

Sprint Race Pecco, przed Markiem93, i Acostą, Martinator poszedł w tataraki, tym samym Pecco odrobił co nieco... Jutro Bagnaia wystartuje za Marqezem Markiem, więc może byc ciekawie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ciekawe wyścigi poszczególnych klas...

Może do MotoGp, mozna sobie obejrzeć początek  ostatnie 5 minut, bo w międzyczasie mało sie działo... ale koncówka Bestii idealna....

1.Pecco, 2. Bestia 3. Martinator, 4. M. Marqez

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...