Skocz do zawartości

Przegląd okresowy


Rekomendowane odpowiedzi

Hejcia,

temat ważny i pilny, więc proszę o rzeczone odpowiedzi tych, którzy się znają. Mam pojazd, którym jeżdżę sporadycznie i jest w takim stanie, że nie jestem do końca pewna czy przejdzie przegląd okresowy. Dlatego też chciała bym pojechać na przegląd jakichś miesiąc przed upływem ważności poprzedniego, żeby w razie czego jak odpłukać nie wyjdzie to żebym miała czas na naprawę. A teraz się zastanawiam czy jak mi wyjdzie negatywny wynik badania to czy mi zabiorą dowód w stacji czy będę mogła normalnie jeździć na starym badaniu okresowym?????????

Proszę o odpowiedź plis

Sylwia

Zawsze jest trochę prawdy w każdym "żartowałem", trochę wiedzy w każdym "nie wiem", trochę emocji w każdym "nie obchodzi mnie to" i trochę bólu w każdym "u mnie wszystko w porządku". source: temysli.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można podjechać na stację, pogadać z diagnostą żeby za jakąś tam opłatą przeglądnął moto pod kątem badania technicznego, ewentualnie powiedział/zapisał co trzeba zrobić żeby badanie przeszedł. Mowa tu o wizycie na sprawdzenie. Jeśli diagnosta pobierze już dane z CEP a później zapisze badanie z wynikiem negatywnym to niestety "stare" badanie traci ważność, i motocykl zostaje z negatywem, więc jeździć nie bardzo można. Jest później 14 dni na badanie poprawkowe, i zostanie pobrana tylko opłata za poszczególne usterki, pod warunkiem że do tych 14 dni wrócisz na tą stację na której poszedł "negatyw".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu ona?!

skoro wiesz, że coś jest spierd...ne to po prostu to napraw

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...