Skocz do zawartości

Brak wymaganej kategorii


xAdamo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdziłem tylko jaki motor moge kupić a ziomek polecił kupić Mt mi że ma na a 2 to myślałem że każdy jest rejestrowany na a2 
 

No dobra, to wystąp o obrońce z Urzędu albo załatw sobie adwokata


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, cissek napisał:

Chłopie nie jestem znawca motocykli tak jak ty więc wie pytam skąd miałem wiedzieć zrobiłem a2 bo to mogłem i kupiłem Moto a że miał wbite a to dupa ale pewnie lepiej gardzić bo tylko tyle potrafisz 

 

 

Czyli 18 - tke masz juz skonczona.   W razie draki sad bedzie domagal sie dowodu rejestracyjnego.  Twoje tlumaczenia, ze nie wiedziales, nie zdadza sie na nic, bo konczyles kurs a na kursie obowiazkowo masz wyklady, jaki pojazd mozesz prowadzic na jaka kategorie.

Motocykla nie rejestruje sie na kategorie PJ. Ale uprawnienia na jejprowadzeniee musza byc adekwatne.

 

53 minuty temu, cissek napisał:

Sprawdziłem tylko jaki motor moge kupić a ziomek polecił kupić Mt mi że ma na a 2 to myślałem że każdy jest rejestrowany na a2 

 

Ziomek moze Ci polecac, a TY musisz wiedziec jaka maszyne masz prawo prowadzc. Reszta idzie jak palce w stringi !

 

🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nie Sąd jest groźny a grzywny i kary jakie być może przyjdzie ci zapłacić. Ubezpieczalnie dzisiaj z byle powodu potrafią startować z regresem za złamanie warunków umowy którą zawarłeś z nimi, lub wręcz ją wypowiedzieć. O tym jakie kary może walić UFG to już legendy krążą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie nie jestem znawca motocykli tak jak ty więc wie pytam skąd miałem wiedzieć zrobiłem a2 bo to mogłem i kupiłem Moto a że miał wbite a to dupa ale pewnie lepiej gardzić bo tylko tyle potrafisz 
 
Jak juz pójdziesz do tego sądu to chociaż nic wcześniej nie bierz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie idzie do sadu, to sie zsoba bierze dwa granata ze swiatecznego ubrania, bo sprawiedliwosc ma byc po naszej stronie !

 

🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...