Skocz do zawartości

Koniec produkcji Audi TT


ks-rider
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Tommo napisał:

Uzasadnisz jakoś czy idziesz nurtem internetowych błaznów?

Bo Klod po prostu sie w nim nie miesci, co najwyzej w kabrio, ale glowa i tak ponad slupki " A " wystaje !  🤣

 

🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, jonaszko napisał:

Mnie w Audi fascynuje coś innego. Każdy, ale to każdy ma specyficzny zapach środka! Każdy pachnie tak samo, bez względu na wiek. Chociaż zgłębiałem temat zapachu, to nadal nie wiem od czego to zależy?

Najczęściej od użytych materiałów wykończenia wnętrza.

25 minut temu, ks-rider napisał:

Bo Klod po prostu sie w nim nie miesci, co najwyzej w kabrio, ale glowa i tak ponad slupki " A " wystaje !  🤣

 

🙂

 

To w takim razie do swojej renufki tez nie wejdzie 😂

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Klod po prostu sie w nim nie miesci, co najwyzej w kabrio, ale glowa i tak ponad slupki " A " wystaje !  
 


Dokładnie, małe gówienko dla Kobit i tyle.

Do RSki mieszcze sie bez problemów, niby znafca aut ale widze że chyba tylko czytasz o nich


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Haha :) 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiliśmy jakis czas temu TT dla Matki 1 gen. I stwierdzam ze jest to wybitnie nie kobiecy samochód, w ogóle się z nim nie polubiła. Nisko się wsiada, miejsca zero na zakupy, twardy i średnio wygodny, i za mocno zrywa jak turbo wejdzie na boost, Jak to mówi do imprezy w turbo nie ma podejścia hehe. Ale nawet fajnie to chodzi, klepie 6,6 do paczki mierzone dragy i jak na te płytę nawet jakoś się to prowadzi. Ogólnie bardziej przypadł do gustu chłopcom niz dziewczynom hehe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, IZO napisał:

Kupiliśmy jakis czas temu TT dla Matki 1 gen. I stwierdzam ze jest to wybitnie nie kobiecy samochód, w ogóle się z nim nie polubiła. Nisko się wsiada, miejsca zero na zakupy, twardy i średnio wygodny, i za mocno zrywa jak turbo wejdzie na boost, Jak to mówi do imprezy w turbo nie ma podejścia hehe. Ale nawet fajnie to chodzi, klepie 6,6 do paczki mierzone dragy i jak na te płytę nawet jakoś się to prowadzi. Ogólnie bardziej przypadł do gustu chłopcom niz dziewczynom hehe. 

Nie wiem, moja mloda i ks-rider'owa jezdza wszystkim i nie maja z zadnym autem problemu  🤣

 

Moze to sprawa wyszkolenia ?  🤣

18 minut temu, KLAUDIUSZ napisał:


Nie dbasz o siebie ….. Ja juz zgubiłem z 14 kg
 

Ja tyz, 🤣

 

🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...