Skocz do zawartości

junak 125 racer - falujące obroty


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

When I drive my motorcycle in first gear without applying gas, for example, on a residential street, I have an issue where my revolutions alter a lot and there is a "jerking" effect because if they are higher, I accelerate, and if they are lower, I slow down. Can you stop them from waving in any way? Or how do they wave without changing their speed as a result? Because if it weren't jerking, I wouldn't mind the fluctuations in RPM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 12/21/2022 at 7:53 AM, trampolajna said:

W warsztacie wymieniłam zębatkę, bo czytałam na necie, że dzięki temu będzie żwawiej przyśpieszał spod świateł.

No i zmieniłam tę tarczę hamulcową. Chłopak zrobił mi też podgrzewane manetki i w sumie tyle.

Wszystko jedno, sama tego nie sprawdzisz ( chyba ze piszesz sie na przegladniecie calej instalalcji zasilajacej wtrysk i wszystkich zwiazanych z tym czujnikow ) wiec za duzego wyboru nie masz. Rozumiem ze obroty faluja zarowno na postoju jak w czasie jazdy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.12.2022 o 21:45, Adam M. napisał:

Rozumiem ze obroty faluja zarowno na postoju jak w czasie jazdy?

+ @_Jerry_

Falują tylko w czasie jazdy. Na postoju są względnie równe. Trochę się wahają jak jest silnik niedogrzany, ale potem już wskazówka praktycznie stoji w miejscu na tych samych obrotach.

Zawsze jest trochę prawdy w każdym "żartowałem", trochę wiedzy w każdym "nie wiem", trochę emocji w każdym "nie obchodzi mnie to" i trochę bólu w każdym "u mnie wszystko w porządku". source: temysli.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten typ tak ma...i żadne cuda na kiju nie pomogą, w serwisie podepną pod chiński komp serwisowy i albo się uda , albo nie, mogą jeszcze wymienić wtrysk, ale to tyle pomoże co zdechłemu koniowi bat na zad... przerabiany temat... a jak na gwarancji, to proponuję się tam udać i tyle, modyfikacje przeprowadzone w tym motocykielku są nieistotne... dla gwarancji...

Po zrobieniu prawka, trzeba kupić cóś japońskiego i tyle...

Wesołych świąt i mądrych decyzji zyczę  🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...