Skocz do zawartości

45 tys - to duzo ?


Rekomendowane odpowiedzi

motocykle raczej rozpadają się ze starości/zakatowania/dzwona, niż z powodu zużycia silnika...

 

Zgadzam się całkowicie.

Japońskie motocykle prawidłowo serwisowane i eksploatowane zuzywają sie bardzo powoli, o czym świadczyć mogą chocby wypowiedzi przedmówców :)

 

Pozdrawiam :mrgreen:

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, według mnie większy przebieg wskazuje na większą wiarygodność sprzęta. Jak moto dziesięcioletnie może mieć przejechane 20kkm? :mrgreen: :mrgreen: haha niemożliwe, no chyba, że to skuter. Tak jak napisano wyżej liczy się stan motocykla a nie licznika. Ja mam w Fazerze '98 prawie 80kkm i przynajmniej wiem, (na 90%) że nie był kręcony a jeździ jak złoto.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy tez jaki gosc w niemiaszkowie jezdzil na tym sprzecie. Widzialem ZX9 z podobnym przebiegiem ostro zjezdzony: poddal sie (wygnótł sie) blok silnika przy lozysku walka zdawczego + rysy na cylindrach zapewniajace spory pobor oleju, o innych rzeczach nie wspomne.Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie przedmówcy wszystko napisali, co było do napisania. Osobiście wolałbym kupić dajmy na to sprzęt z 1999 r. z przebiegiem 50.000 km, niż taki sam sprzęt z wystukanymi np. 5000 km. W pierwszym przypadku istnieje jeszcze szansa, że właściciel jest uczciwy i nie kantuje, zaś w drugim można mieć niemal 100procentową pewność, że sprzedający coś kręci. Śmieszą mnie oferty sprzedaży kilku(nasto)letnich sprzętów z przebiegiem paru tysięcy - przecież rowerem więcej się nakręci!

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...