Skocz do zawartości

Jaki motocykl wybrać.


Pawelsp321
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 17 lat za rok planuje zdać A2. Planuję jak zdam kupić motocykl który łapie się na górny próg mocy czyli 47 km. Odpadają sporty, crossy, enduro, super moto. Szukam cruiser choppery lub nakeda w stylu retro. Myślałem nad Kawasaki w800 ale jest ono narazie za drogie tak samo motto guzzi lub triumph. Więc zastanawiam się nad virago 535 tylko słyszałem że wysokie osoby mogą się czuć nie bardzo na nim a ja mam narazie 187 cm wzrostu. Proszę się nie martwić że od razu 500 jeżdżę na codzień Yamaha sr 125, jeździłem Honda cb 250, Honda rebel 250,kingway jinlun 150,kawasaki kz 440,honda magna 700,suzuki gn 250,romet k125 więc myślę że dałbym sobie radę z virówką. 

 

Wolałbym żeby napęd był na wale niż na łańcuchu i żebym nie wyglądał na nim na za dużego moja Yamaha sr 125 jest trochę zamała. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry,

z moimi niecałymi 180cm na xv535 wyglądałem kiepsko, choć pewnie waga ciężka nie poprawiała sytuacji. odradzam, są większe i wygodniejsze motocykle: drag star, shadow, vulcan. łańcucha nie ma co demonizować, a ten warunek wykluczy wiele sprzętów pod innymi względami lepszych od virago

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...