Skocz do zawartości

Aaaaaaaaa kat. - zdałem


j_bravo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

stało się to dzisiaj za pierwszą razą :mrgreen: ale było gorąco: slalom (przejazd 1-y) na dwójeczce, szybko i sprawnie, ale... bez machania łepetyną :ehz: ale nic to, powtórka - OK. Ósemeczka - skąd mi się qrna znowu wzięła wbita dwójka :?: :!: no i wiadomo - podpórka :oops: ale nic to, znowu powtórka - OK. No i miasto - generalnie OK, tylko na koniec dowiedziałem się, że hamulcem głównym jest tył, a nie przód i na hamowaniu awaryjnym tego należy użyć a przodem dohamować :?

Ostateczny wynik - pozytywny. Egzaminator - raczej przyzwoity i pro-moto, tylko musieliśmy czekać 2,5h po teorii na jazdy bo sobie gdzieś wybył :buttrock:

pozdro 4all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko na koniec dowiedziałem się, że hamulcem głównym jest tył, a nie przód

 

Za przeproszeniem GOWNO PRAWDA! Powiedz temu instruktorowi że może i tak jest jak ma się z przodu bębny... które na dodatek nie działaja!! Jak można uczyć czegos takiego :o

 

btw Gratulacjie :buttrock: ja za tydzien zapisuje się już na A oraz B bo ile można smigać na A1 :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki to byl sprzecior? czyzby junak gladiator?

 

to właśnie było to. Qrcze, jak to to rzęzi przy przyspieszaniu i tłucze na wybojach 8O

 

Za przeproszeniem GOWNO PRAWDA!

 

a, niech ten egzaminator (nie instruktor) sobie gada co chce. grunt że zdane, a ja zostanę przy głównym przodzie. Teraz tylko zostaje nabyć cosik i stać się pełnym motocyklistą, a nie tak jak teraz w 2/3 (1/3-zapał, 1/3-prafko). Dzięki za gratulacje i mam nadzieję, że do zobaczenia na trasie w przyszłym sezonie :namoto:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję. I pewnie powiedzieli Ci żebyś za 3 albo 4 tygodnie się zgłosił po odbiór? Pytaj już po tygodniu, bo jakoś szybko teraz robią. Ja swoje odebrałem w zeszły czwartek, po 13 dniach od zdania, a gotowe było po 7!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje!!!

 

ale hamowanie awaryjne na egzaminie - po....ni sa ci egzaminatorzy z tego co mnie uczyli w szkole jazdy to hamowanie awaryjne ma mi uratowc zycie i czy i jak bede hamowal to zalezy w glownej mierze ode mnie - ja naszczescie zdawalem 7 pazdziernika 2004 w lodzi a to biedne miasto i maja jeden motor wiec darowali sobie to hamowanie (wiecie szkoda motorka) :buttrock: - i cale szczescie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje !!

 

Mam prośbe - rozwiń proszę wątek powtórek na placu - ja zostałem poinstruowany przez mojego instruktora że na placu nie ma czegoś takiego jak margines błędu - wyłożysz sie na czymś (linia, podpórka itd) to do domu.

 

W tym przypadku obowiązują jakieś ogólnopolskie zasady czy może lokalne ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje !!

 

Mam prośbe - rozwiń proszę wątek powtórek na placu - ja zostałem poinstruowany przez mojego instruktora że na placu nie ma czegoś takiego jak margines błędu - wyłożysz sie na czymś (linia' date=' podpórka itd) to do domu.

 

W tym przypadku obowiązują jakieś ogólnopolskie zasady czy może lokalne ???[/quote']

 

Proszę bardzo:

 

źródło: http://www.word.pl/akty/rozp_w_sp_sz.doc

cytat:

§ 12. 1. Osoba egzaminowana uzyskuje:

1) pozytywny wynik egzaminu praktycznego, jeżeli poprawnie wykonała zadania, o których mowa w § 9,

2) negatywny wynik egzaminu praktycznego, jeżeli:

a) dwukrotnie nieprawidłowo wykonała to samo zadanie egzaminacyjne,

 

także jakiś margines jest i looz.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję!!!! i troszke zazdroszczę, bo ja się w tym roku nie załapalam. Przepełnienie podobno :) a potem juz było za późno. Ale nic to jak tylko pierwsze śniegi stopnieja biegnę w twoje ślady i myślę, że w przyszłym sezonie już będę o tyle szczęśliwsza:).

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...