Skocz do zawartości

Jakie klocki? EBC,Nissin,Lukas,Ferodo-wypowiedz sie o swoich


SajGoN
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ferrodo to dla mnie śmieć, przynajmniej te standartowe za 65zł z Intercarsu

 

Nieststy ta firma też mnie zawiodła - w zeszłym roku miałem z nimi przejścia, bo zamontowałem do mercedesa C klasy i strasznie piszczały. Dwa leko złośliwe pisma do pana inżyniera z ferrodo spowodowały, że uznano reklamację i oddano kasę (facet myślał, że trafił na frajera i łyknę jego bzdury o "niewłaściwym użytkowaniu hamulców".

 

Pozdro, Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemyslalem wszystko i zdecydowalem sie wybrac na tył EBC,teraz pytanie jaki model najprostszy czy ten lepszy HH ???

Ile mozna pojezdzic km na najprostrzym modelu EBC a ile na HH ??

Wiem ze to zalezy jak hamuje,ale jezdzac srednio,nie trasa nie miasto !

 

Dzieki za posty z góry !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 2 tygodnie później...
  • 10 miesięcy temu...

Witam

Odkopuję temat, bo chyba nie ma sensu zakładać nowego.

Po wymianie przewodów na stalówki chcę zainwestować jeszcze w nowe klocki do NTV.

Zastanawiam się nad EBC HH albo Carbone Lorraine 2256 A3+. Co jeszcze możecie zaproponować ?

Pozdrawiam

SQ7NSQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat dobry mnie też czeka zmiana klocków no i te opinie mi dużo pomagają widzę że trzeba zainwestować w ebc albo nissin ale jeśli już to chyba te twardsze ?

więcej opinii użytkowników na pewno pomoże nie tylko mi w doborze pomiędzy cena a jakość

z góry dziękuje

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz Carbone'y, będziesz zadowolony.

 

Miałem SBS'y jakieś, teraz mi się spieszyło, nie mogłem czekać na sprowadzenie C-L A3+ i kupiłem EBC FA(numerki) na przód i tył. Tragedia... Tępy hamulec, nic a nic się nie czuje wgryzania w tarcze. Twarde cholerstwo. Gdybym nie musiał zanabywać na gwałt to przynajmniej na przód dałbym A3+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uzywam goldfrenow niebieskich , dobra jakos , bardzo trwale i nie niszcza tarcz koszt ok 70 zl na 1 tarcze , sila hamowania i dozowalnosc bez uwag .

Edytowane przez Nitomen

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heja,

czy ktos zna jakies miejsce w polsce gdzie mozna kupic NISSINy? po szybkim rzucie oka przez google nie znalazlem wielu sklepow- w sumie to jeden www.e-motocykl.com (chociaz jeszcze nie wyslalem im maila z pytaniem o dostepnosc).

w wiekszoci to EBC. czyzby w pl nie bylo oficjalnego importera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heja,

czy ktos zna jakies miejsce w polsce gdzie mozna kupic NISSINy? po szybkim rzucie oka przez google nie znalazlem wielu sklepow- w sumie to jeden www.e-motocykl.com (chociaz jeszcze nie wyslalem im maila z pytaniem o dostepnosc).

w wiekszoci to EBC. czyzby w pl nie bylo oficjalnego importera?

 

Na allegro do każdego modelu Nissiny mają. http://moto.allegro.pl/item310969632_orygi...rmy_nissin.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uzywam goldfrenow , porownac moge z koncowkami sbs i ferodo platinum , goldy wypadaja podobnie pod wzgledem sily hamowania , ale sa znacznie trwalsze

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...