Skocz do zawartości

Honda CBR 600 rr pc40. 2 problemy


Kajt409
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 
Mam problem z Hondą CBR 600rr PC 40 z 2007 roku. 
1. Po nagłym dodaniu gazu silnik się dławi się między 1000 a 3000 obrotów wyglada to tak jak by paliwo odcinało, dochodzi na 3000 obrotów i spada do 1000 i znów do 3000 i 1000 i tak w kółko. Przy normalnym dodawaniu gazu wkręca się normalnie i gładko. Ma ktoś jakiś pomysł czy to może być spowodowane ? Gdzie szukać przyczyny? 
2. Problem jest taki ze rozrusznik kręci mimo wylaczenia zapłonu, nie z kluczyka tylko ten przelacznik jest na off a mimo to kręci ale nie odpala. Co może być nie tak ? 
Motocykl stał Ok. Rok czasu nie jeżdżony z rozładowanym akumulatorem. Po wymianie akumulatora odpala ładnie i jeżeli nie Doda się zaraz całego gazu wkręca sie płynnie. 
Ma ktoś jakieś pomysły gdzie szukać przyczyny tych problemów ?
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. tak jest w 80% moto prawidłowo i tak ma być 😄  jak zgaisz moto przyciskiem od gaszenia a stacyjkę masz włączoną to masz odcięty zapłon i wtrysk ale zasilanie na przycisk rozrusznika jest i będzie kręcił i nie odpali -tak ma być i tak jest prawidłowo...

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, michoa napisał:

2. tak jest w 80% moto prawidłowo i tak ma być 😄  jak zgaisz moto przyciskiem od gaszenia a stacyjkę masz włączoną to masz odcięty zapłon i wtrysk ale zasilanie na przycisk rozrusznika jest i będzie kręcił i nie odpali -tak ma być i tak jest prawidłowo...

Też potwierdzam. Honda u mnie kręci rozrusznikiem ale nie zapala. BMW wcale nie zakręci (ani 1100, ani 1150 ani F650). Suzuki kilka modeli pamiętam, że też wcale nie kręciły. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja serwisowałem 3 cbr fakt same parchy z lat 90 i każda kręciła na wyłączonym ,,gaszaku'' a włączonej stacyjce , trzaby usiąść do schematu instalacji elektrycznej ale na 99% tak jest prawidłowo

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...