Skocz do zawartości

Na koło - 100, 200, 300 km/h a może więcej?


Rob Roy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak na razie to kłócićie się jak małe siusiaki w piaskownicy i tyle

 

Nasuneło mi się identyczne skojarzenie. Siedzą dzieciaki w piaskownicy (motocykliści na forum) i przegadują się:

 

- ja mam lepszy rowerek od twojego :!:

nie' date=' ja mam lepszy a ty jesteś głupi :!:

- właśnie że nie, bo mój jest lepszy, a jak nie wierzysz to przywale ci grabkami :!:

 

itd...

 

Ludzie, zlitujcie się, ta dyskusja jest żenująca :!:[/quote']

 

 

O tym napisałem trzy posty wyżej, żenada, nie wiem ile Szramer ma lat i czy Gixer napisał prawde w metryce, ale dla mnie żaden nie urodził się wcześniej jak 1990 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiedza o co chodzi a niedoswiadczonych i teoretykow i tak sie nie da przekonac.

 

Nie chodzi o przekonywanie tylko o to co piszecie o innych, dokładnie tak jak napisał Paweł SV. Jeżeli chcecie czatować na temat Sarenki jej kasku itp. To prosze na GG i możecie się wymieniać uszczypliwościami na jej temat do rana, ale nam dajcie spokój na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym napisałem trzy posty wyżej, żenada, nie wiem ile Szramer ma lat i czy Gixer napisał prawde w metryce, ale dla mnie żaden nie urodził się wcześniej jak 1990 roku.

A Ty widze ze znow zaczynasz.Jestes niedowiarek i nawet w wiek nie wierzysz a juz pisanie o dacie urodzin po 1990 to jest chyba proba prowokacji,co?Ale ja sie nie dam sprowokowac byle prostakowi.Jestes zalosny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja sie nie dam sprowokowac byle prostakowi.Jestes zalosny ;)

 

Juz sie dałes sprowokować, robisz dokładnie co napisałem wcześniej. Właśnie zacząłeś wyzywać i obrażać na forum publicznym.

Dominik przeczyta jeszcze pare takich zwrotów i zamknie temat a szkoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz dopiero wydębiłem koroespondencje od Sarenki, bo siedziała zapłakana i nie wiedziałem o co biega, to sama końcówka (wiem że to total OFF TOPIC, ale nie potrafiłem się powstrzymać bo mnie krew zalała)

 

 

To końcówka wiadomości PW

 

Gixer:

Jasne,moja jazda na gumie jest nie realna Spadaj juz bo nie mam czasu na gadke z Toba

 

Sarenka:

ty to jednak osiol musisz byc! ja pisze o 340 a ty swoje piszesz, naucz sie czytać ze zrozuieniem, a jak nie chcesz ze mna rozmawiac to po co odpisujesz? A spadaj to sobie mów do swojej matki!

 

Gixer:

"Ty sie odpi***ol od mojej matki tepa suko.Chcialem byc kulturalny ale przegielas pale.I Osiol jest z Ciebie pustaku.Wiecej nie napisze.Spadaj na drzewo banany prostowac bo do tego sie tylko nadajesz"

 

 

 

Pewnie zaraz poleci ten post, ale wiedzcie jakie podejście ma Gixer, ja nadstawie drugi policzek, nie komentując tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha widze że stosujesz shreka cytujac PW , ( chyba niewiesz co to znaczy) a jak juz cytujesz to cytuj od początku do końca :!: miałem okazje przeczytać pw od dziczyzny i wiem że sama zaczeła pisać pw i siać zamet :| wiec chłopie daj se siana

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedzialem ze mnie zacytujecie wiec sie powstrzymalem przed bardziej obrazliwymi slowami.Bylem kulturalny ale jak sie doczepila do mojej matki to nie wytrzymalem.Nie bede sie znizal do waszego poziomu i nie bede cytowal innych PW od Sarenki bo sie biedactwo by na smierc zaplakalo ze wstydu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że sama zaczeła pisać pw i siać zamet

hmm to że napisalam na PW świadczy raczej o tym, że nie chcialam pisać na ogólnym forum i własnie siać zamętu, grzecznie napisaalm do niego z prośbą żeby nie obrażał innych użytkowników, niestety Gixer to kawał chama, który nie potrafi normalnie rozmawiać. To że napisałam pierwsza świadczy tylko o tym, że nie chcialam prowadzić jałowej gadki (ja ta teraz) na forum. A Wy dzieciaczki bawcie się dalej w piaskownicy...ja was olewam ciepłym moczem...jeździjcie sobie na swych wypasionych "bóg_wie_czym" i zapychajnie 340 km/h a potem porozmawiajcie sobie na temat mojego kasku - może wam ulży dzieciaczki...wyładujcie się na klawiaturze (bo tylko to potraficie) i zsiusiajcie w pieluszki jak bedziecie widzieć kolejny film z rodzaju SF.

P.S. A płacze to ze śmiechu...ubaw mam z was po pachy!

pozdrawiam tych normalnych użytkowniów bo z chamami nie da się rozmawiać!

teamt zmieszał się z błotem dzięki wam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto jak z ciekawej dysusji można zrobić syf. Naczcie się rozmawiać jak ludzie, na poziomie, bo szkoda marnować fajny temat w powąznym dziale - tym razem tak się stało. Wasze tesksty na PW zachowajcie dla siebie i bijcie się po cichu jak już nie mozecie wytrzymać. Trzymajmy poziom !!!

 

Temat zablokowany - nie ma tu miejca na przepychanki !!!!

 

Pawel .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...