Skocz do zawartości

Świat się kończy :-(


Mario
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Qrcze no.. nieciekawie, mialem juz podobne sytuacje ze zrytymi beretami, ale niestety w Bytomiu nie moglem liczyc na pomoc policji, stwierdzili ze 'skoro nic mi sie nie stalo' to nie mam co zglaszac, najlepiej wbic sobie noz w plecy i isc na komisariat... choc u nas pewnie to i tak nikogo nie zdziwi, pozdrawiam i na przyszlosc polecam starac sie zwracac uwage na numery. A tak wogole... jak ten malacz mogl cie dogonic? Nie dalo sie uciec w szczery las?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

 

Jakbys chcial jednak wziac wet za wet , i wyslac szczerbatego z malucha na skladanie do Krasika w Otwocku, to od nas z Józefowa przyjedzie ekipa CIebie wesprzec.

 

No a poza tym , piszemy sie na MEGA spotkanie na kochanej zwirowni w Kolbieli, takze nie zapomnij dac znac , jakbys o czyms takim myslal , zrobimy ognisko , kielbase, moze jakas mala pianke , bo trzeba sie integrowac, zeby byla sila na takich skur..... z malucha i innych też.

 

Od nas bedzie jak nic kupa wiary, a już od dawna postawiliśmy na zero toerancji dla agresji skierowanej na kulturalnie jadaca ekipe endurowców.

 

Może jeszcze w grudniu , bo pogoda genialna , soczysta , moze w ten weekend ?

 

Pozdrawiam

Artur - Gadimex

 

 

jak byscie lecieli w ten weekend na zwirownie to dajcie znac :bigrazz: podlaczymy sie chetnie :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heyey niestety tacy ludzie żyją na tym świecie. :biggrin: .Ale moim zdaniem powinneś im odjechać zadzwonić po kolegów i burakom na..eprzyć !!! Oni chyba nie zdają sobie sprawy co mogło by się stać jak np byś się wywalił

:biggrin: :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na mnie kolesie sie szykują, odgrazaja sie. mysle ze dymu nie bedzie, chociaz kto wie. przeszkadza debilą ze jezdze;/ co mam poradzic ze wydech jest wypruty i moto zakluca telewizje :)

hehe maja problem :evil:

 

ja mialem takich sasiadow ze gdy wyjechalem sobie na droge to po jakims czasie psiarnia sobie jechala w ta i spowrotem tak i tak 5 razy dziwne bo tylko wtedy jak simigalem co zrobisz mam spoko sasiadow i jest ok ale u mnie na WSIiii nie mieszkaja tylko oni wiec trzeba sie z tym liczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepsza psiarnia, niz zgarniecie lopatą od przechodnia....

na wakacje simsona mialem w kozuchowie u babci (30km odemnie) smigalismy po miescie codzieenie, po 12moto, i bylo ok, ale jak kiedys jechalismy tylko we 2, ja swoim i kolega obok...

zlapal go jakis gosc w miescie i dostal bombe,

pare dni potem o malo ja niedostalem, ale jakos ucieklem, znowu 2 innych kolegow tez zalpali i niebylo ciekawie....

 

PS: chcesz kontakt do panow ktorzy przewiercaja kolana itp.??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to poprostu chore! jak przemieszczasz sie samochodem czy pieszo to nic nie mają do ciebie a jak suniesz na moto to zaraz chcą zagryść;/

 

 

 

dzisiaj mialem przygode. jakis rowerzysta od przodu zajezdzal mi droge i chcial mi przylozyc : |

Edytowane przez mmatteuszz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) dzisiaj mialem przygode. jakis rowerzysta od przodu zajezdzal mi droge i chcial mi przylozyc : |

 

to trzeba było chu*a rozjechać :lalag: a tak na poważnie to pora wprowadzić program "zero tolerance" dla takich baranów :biggrin: niestety Polska to wciąż kraj żyta i buraków... :icon_question: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie w tej kwestii zastanawia jedna rzecz, a mianowicie jak taki szczerbaty cieć w starym wysłużonym fiacie 126p z trzonkiem od łopaty w ręku, dogonił po leśnej drodze Honde XL 600 ???!!! :D

Edytowane przez Artur_125
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie w tej kwestii zastanawia jedna rzecz, a mianowicie jak taki szczerbaty cieć w starym wysłużonym fiacie 126p z trzonkiem od łopaty w ręku, dogonił po leśnej drodze Honde XL 600 ???!!! :buttrock:

 

Już na ten temat pisałem - ja się wcale z nim nie ścigałem tylko jechałem sobie spacerowo, nawet zjechałem na bok żeby oszołom mógł mnie wyprzedzić i mieć radochę.

 

Stary temat rozgrzebaliście, ale jak widać nieprzyjemnych sytuacji nadal nie brakuje ...

Trzymajcie się ramy to się nie posr.....y i o ile to możliwe latajcie minimum w dwie maszyny.

 

Pozdrawiam,

Mario.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj niebrakuje..... ile jest sytuacji ze koledzy na forum opisuja problemy z policja przez sasiadow a ile takich (sam je mialem) ze ktos wydzwania bo niepodoba mu sie ze w srdoku stycznia trenujesz power slidy na ulicy......

SWIAT SIE KONCZY....

mordowac sie ich nie da bo za wielu debili:/ trzeba olewac i dalej robic to co kochamy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...