Skocz do zawartości

Świat się kończy :-(


Mario
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

e proponuje olac sprawe szkoda zachodu i poco sie wychylac ?? kto wie co to za lesery byly w tym kaszlu :notworthy:

Takie pomysły w buty sobie schowaj' date=' komunisto!

Na komisariat z tym. Albo po kumpli i polowanie na kaszla...[/quote']

 

a tamtem wyjmie klamke i co wtedy :?: a policja by to olała ciepłym porannym

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e proponuje olac sprawe szkoda zachodu i poco sie wychylac ?? kto wie co to za lesery byly w tym kaszlu :notworthy:

Takie pomysły w buty sobie schowaj' date=' komunisto!

Na komisariat z tym. Albo po kumpli i polowanie na kaszla...[/quote']

 

a tamtem wyjmie klamke i co wtedy :?: a policja by to olała ciepłym porannym

Na pewno każdy mafiozo w maluchu wozi klamkę, każdy dres ma kałacha, a najlepiej to dawać się w dupę walić każdemu. Bez mydła...

Na pewno każdy policjant olewa zgłoszenia motocyklisty...

Bądź poważny.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tamtem wyjmie klamke i co wtedy a policja by to olała ciepłym porannym

Nie sądze że wsióry wożą ze sobą pistolety :lol:

Nie wiem dlaczego sądzicie że policja ma olać sprawę......mi jak na działkę (teren prywatny) ktoś wjechał i zagroził to skończyło się w sądzie. Policja pomogła i tyle. Nie ma co się bać. Jeśli ktoś za flachę poprosi wiesniaka żeby powiedział gdzie dokładniej masz działkę to ty za 2 będziesz wiedział wszystko o tym drechu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odkopałem posta... rzeczywiscie sytuacja nieciekawa. szczegolnie dla mnie bo mam dzialke w kołbieli (niedaleko zwirowni) mam nadzieje ze nikt mnie z lac kijem nie bedzie. pzdr.

 

O, widzę, że kolega działkowicz z okolic Kołbieli i w dodatku mieszkaniec Osiedla Kabaty :notworthy:.

Zapraszam w sezonie na wspólny wypad na żwirownię (może uda się zebrać niezłą ekipę :lol: ), kontakt na priv.

 

Co do opisanej przeze mnie jakiś czas temu przygody w lesie - to mam jedną nauczkę - jak najmniej jazdy w pojedynkę, najlepiej z daleka od zamieszkanych terenów.

Wiele razy opisywano na tym Forum stosunki: motocykliści - tubylcy, i wynika z tego jasno, że aby żyć w jako takiej zgodzie - trzeba uszanować niechęć mieszkańców do motocyklowych dzikich hord przelatujących z hukiem i łoskotem przez ich wsie :twisted: :twisted: :twisted:

 

Pozdrawiam,

Mario.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem że taki temat istnieje. przyznam że nawet nie szukałem, ale nie wiem czy było wtedy sens coś pisać na ten temat. Ale skoro jest to napisze co mnie się przydarzyło.

Tego roku w lato pojechałem do kolegi w odwiedziny, i przed jego klatką spotkałem drugiego kolesia. Siedzę na moto i sobie gaworzymy. Wychodzi jakiś dziadek z pieskiem. No nic. gadamy sobie dalej, śmiejemy się, fajny temat mamy.

Nagle dziad przywiązuje pieska do kraty od okna piwnicznego, idzie w krzaki, wyciąga trzonek od kilofa, podchodzi do mnie ...i jak mi nie zaj***e . celował w łeb bo zdążyłem się ręką zasłonić. Zmasakrował mi całe przedramię, z bólu zrobiłem się blado- żółto- malinowy. w tedy wyleciała matka kumpla do którego przyjechałem (widziała całe zajście w oknie) zaczęła go tam je**ć...

Pojechałem na pogotowie, łapa jak u Papaja po szpinaku. Pęknięty gnat w przedramieniu zaraz koło stawu łokciowego. potem na gliny,ale one już wiedziały o tym zajściu od matki kolegi. I co dziadek im powiedział????

Że jakiś niezidentyfikowany osobnik przyjechał na jego dzielnice i się z niego nabija...

A jak się okazało dziadek ma pie*****a i żółty dowód. Jego żona ponoć odeszła od niego, bo praktykował na niej tych sposobów walki w ręcz.

Teraz chce mi się z tego śmiać, chociaż łapa jeszcze pobolewa.

Więc nie tylko młode dresy są groźne, te emerytowane są tacy sami (bezwzględni na sytuacje i konsekwencje)

8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto wie co oni chcieli :notworthy: jak by moto chcial to by cie mogl zepchnac tym kaszlem pewnie nie podobalo sie im ze ktos sie kreci kolo panienek i przeszkadza w interesie

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym maluchu faktycznie jakies wiesniory jechaly :notworthy:, bo kto normalny puszcza sie w pogona kaszlakiem za terenowym motocyklem i to jeszcze w lesie. Zastanawiam sie co by sie z tym sprzetem stalo po 5km jak bys nie zwolnil :twisted: :twisted: :twisted:. MORAL : jak widzisz kogos na ogonie to RURAAAAAAAAAAA - najbezpieczniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem powinienes to zglosic a nastepnie pojezdzic z jakas ekipa w tamtych terenach i po prostu napierdolic idiotom 8O Ja bym tak zrobil. Pewnie wiecej bym patrzyl jak dostaja ale napewno jakiemus bym je*nal z bejsbola w plechy :? Jak by co to latwiej bylo by udowodnic samoobrone. Takich trzeba tepic :notworthy: Jak dobrze ze mieszkam w miejscowosci 11tys mieszkancow i mam starszego brata 8)

Tez mialem akcje z grupka dresow, telefon i zaraz podjechalo V8 z kilkoma w srodku ale spi****li :lol: :lol:

niestety dla nich nie uciekli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieszkam w miejscowosci 11tys mieszkancow i mam starszego brata Cool

Tez mialem akcje z grupka dresow, telefon i zaraz podjechalo V8 z kilkoma w srodku ale spi****li Laughing Laughing

niestety dla nich nie uciekli

ej zazdroszcze ci kurde, v8 sie wozic...

marzenia :notworthy:

 

a tak na powaznie to powinienes to zglosic bo miejscowa policja na pewno cos o nich juz slyszala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej zazdroszcze ci kurde, v8 sie wozic...

marzenia Smile

lol, ty juz zaczynasz. Napisalem bo ich miny sie zobily takie 8O jak zobaczyli autko a V8 mozna kupic za 8 tys wiec jaki problem za Twoje moto conajmniej 2 ;) . A gdyby nie brat to bylbym mocno poturbowany bo bylem sam a to nie bylo by mile :notworthy: 3 po 20lat a ja sam 15 ;) Zwalczajmy dresiarstwo !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat:

ej zazdroszcze ci kurde' date=' v8 sie wozic...

marzenia Smile

 

lol, ty juz zaczynasz. Napisalem bo ich miny sie zobily takie Shocked jak zobaczyli autko a V8 mozna kupic za 8 tys wiec jaki problem za Twoje moto conajmniej 2 Wink . A gdyby nie brat to bylbym mocno poturbowany bo bylem sam a to nie bylo by mile Banghead 3 po 20lat a ja sam 15 Evil or Very Mad Zwalczajmy dresiarstwo ![/quote']

 

ja tylko sobie zartuje :notworthy:

Podejzewam ze zrobil bym na twoim miejscu podobnie albo uciekl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...