Skocz do zawartości

TRX 450 2008 - Pracuje tylko na ssaniu


Rekomendowane odpowiedzi

Problem jest następujący, honda trx 450 odpala tylko na włączonym ssaniu i pracuje normalnie, po dodaniu gazu lekko od razu gaśnie nie zależnie czy ciepła czy zimna. Oraz gdy ssanie wyłączmy również gaśnie. Już nie mam głowy, gaźnik kilka razy rozbierany, kupiony cały zestaw naprawczy wraz z dyszami wszystkimi jednak to samo, wróciłem do starych ustawień, zostały tylko uszczelki nowe i oringi również ten sam problem.

Macie jakiś pomysł może co jeszcze mógłbym sprawdzić? ... 😕 

Może jeszcze dodam, zakładam gaźnik pusty, bez paliwka, okręcam paliwo, daje ssanie i odpalam na 10sek bez dodawania gazu. Gaszę maszynę od razu zrzucam gaźnik a w gaźniku jak i za nim w komorze silnika pełno paliwka jak by ktoś wiadrem lał, przez to dodając gazu jeszcze mu dostrzykuje zaworkiem i zalewa. Ale no nie mam pojęcia już tyle opcji sprawdzałem i zgupiałem... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

08 to już jest FCR ?  ja mam chyba 05 i jest jakiś wynalazek i też do ładu z nim dojść nie mogę 😄

a luzy zaworowe ?

w zestawie naprawczym jest zaworek iglicowy ?

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak FCR. Góra silnika zrobiona na 100%, zawory, gniazda, tlok, swieca. Zawory ustawione idealnie. Tak jak pisałem ewidentnie coś z gaźnikiem bo po ściagnieciu gaźnika gdy go odpale na 10 sek za gaźnikiem pełno paliwa wlane... 

Ale już pomysłów nie mam, był zestaw naprawczy gaźnika za 350zł, pozniej wracałem do standardowych ustawień i  ciągle to samo. Kilka razy rozbierałem gaźnik i wydaje się wszystko ok ;O

 

Głowa mała... 

 

Edit. Tak w zestawie było wszystko, zaworek też

Edytowane przez pan_bobek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pomiar wężykiem poziomu paliwa w komorze pływakowej robiłeś czy zaworek zamyka ? i przy jakim poziomie zamyka ?

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...