Skocz do zawartości

Sportowe filtry powietrza PROTON


Wicher
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych Forumowiczów :mrgreen:

 

W związku z tym, że nie wiedziałem gdzie umieścić mojego posta, postanowiłem wkleić go do działu "mechanika ogólna". Jak coś to proszę moderatora o jego przerzucenie :mrgreen:

 

Otóż znalazłem na allegro w dziale TUNING, ofertę sprzedaży sportowych filtrów powietrza marki PROTON.

Niestety nigdy nie słyszałem o takich filtrach,więc może ktoś z forumowiczów, kto miał z nimi styczność powie mi cos na ich temat? Jak ktoś nie miał styczności, to może napisze co o tym sądzi, czy nie jest to alternatywne wyjście dla filtrów takiego producenta jak np: K&N? Cena wydaje się bardzo ciekawa,więc pomyślałem,że może warto by w cos takiego zainwestować? A może to lipa? Czekam na Wasze opinie :mrgreen:

 

Dla zainteresowanych podaję link do aukcji

 

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=32080274

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej pompka, wiem,że są to filtry Naszego rodzimego producentra, FILTRONU. Niestety nie umiałem znaleźć w ich ofercie sportowych filtrów PROTON, a chętnie bym się dowiedział, gdzie takie cuś ożna dostać :mrgreen:

 

Pozdrawiam :D

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wujek a skad jeżeli można wiedzieć Ty wiesz że to produkt FILTRONU,

przed chwilą odwiedziłem niemiecki sklep internetowy i pod hasłem Luftfilter Proton dla CBR600 znalazłem filtr K&N za prawie 80Eurynek tylko nie jest wyszczególnione dla jakiego modelu CBR ?

Możliwe że Filtron został producentem K&N ?

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy kupił stożki z Filtronu. Taki zestawik 4 filtrów w jednym opakowaniu. Na oko wygladają całkiem ładnie ale niestety sa zamałe do jego motocykla (to razcej filtry do moto około 600-700 ccm - moze ktos chce kupić?). Niestety nie doprosiłem się u sprzedawcy katalogu i niewiem jakie inne stożki są w ofercie Filtronu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wujek a skad jeżeli można wiedzieć Ty wiesz że to produkt FILTRONU,

 

Bo byłem na stronie producenta :mrgreen:

 

Nie mam tez całkowitej pewności, bo te filtry PROTON produkuje też frma FILTROMEX.

 

http://www.filtry.pl/filtry_sportowe.HTM

 

 

 

http://www.herkules.auto.pl/filtry.htm

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...