Skocz do zawartości

ROZPOCZECIE SEZONU 2005 KRAKOW


fellipe
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to jednoglosnie stwierdzilismy ze miejsce sie nadaje.

Teraz pasowalo by sie dowiedziec czy bedie mozliwosc zrobienia tam imprezy.

MISZCZU:

Mój brat i jego żona pracują w tym Muzeum Lotnictwa co jest właścicielem owego pasa, może coś by mogli załatwić...

 

Jak bys mogl sie dowiedziec cos wiecej bede wdzieczny...., jak nie to jakos w srode podjade tam i sam popytam...

 

Wiem ze dla niektorych to mżonka ale jak sie nie wezmiemy do roboty to ta impreza sie sama nie zorganizuje...... a pomyslcie sami........moze byc OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie też nie mam daleko (Fiołkowa), i jakby była potrzeba to mogę isć coś oblookać i ew. się popytać, ale wydaje mi się fellipe sv że raczej będziezz chciał iść i osobiście z tymi ludżmi z Muzeum pogadać.W razie czego PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ew. wiem ze zdazaja sie w kraku jakies dni/uroczystosci muzeum, i wtedy jest duzo wiary, i samoloty rozne ciekawe lataja niziutko w tej okolicy-mozna bys ie dowiedziec kiedy i polaczyc, lub wtedy zrobic impre na pasie (to sie odbywa w muzeum a nie na pasie )i juz dodatkowe atrakcje sa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak panowie na pasie byla organizowana impreza lotnicza w czerwcu tego roku. Ktos sie tu zastanawial czy studenci nie beda sprawiac problemow jako gapie. Zapewniam ze nie , bo nie chce sie im ruszyc tylkow z akademika. Tez tam mieszkam i wiem po sobie :P

Trzeba isc do kierownika muzeum i zapytac jakie sa mozliwosci udostepnienia pasa i na nasza impreze. Moze sam to zrobie , ale najwczesniej w srode :P Moze Ziggy ze mna pójdzie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna pogadac z dyrkiem. Nie ma problema.

Miszczu zdeklarowal sie, ze pogada z bratem, jakie sa realne mozliwosci

takiego przedsiewziecia i wtedy zobaczymy co i jak. FIlip tez cos bedzie rozmawial, sie zobaczy.

 

Jesli trzeba stworzyc grupe reprezentacyjna.... idziemy !!! :P

 

 

 

Jak widzicie sprawe z organizacją i atrakcjami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw to trzeba sie dow iedziec do kogo anlezy pas ktory nas interesuje-bo zapewniam was ze nie wszsytkie czescipasa sa pod kontrola muizeum, i cos mi sie widzi ze miedzy innymi ten tez im nie podlega - tereny muzeum chyba sa jedynie za ogrodzeniem a reszta-cholera wie miasto albo jakas spoldzielnia.

 

pozatym pojsc zapytac sie i dostac pozwolenie na gembe...jak chcemy tam jakies zespoly sciagac itd...trzeba najpierw ustalic czy robimy to najpierw na gembe i pokatnie dla max 100 osob czy probojemy zrobic cos wiekszego - filip jestes??

:P

pozdro :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
to ze tu nic nie pisze nie znaczy ze sie nic nie dzieje..

 

No to co z tym :?: Daj znać, co się dzieje. Co jest do zrobienia?

I kto w końcu załatwia z tym muzeum?!? Za chwilę okaże się, że dyrektor się będzie ciskał po swoim gabinecie, bo co chwila jakiś motocyklista będzie go dręczył ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie i oto co sie dowiedziałem:

Nie powinno być problemu, trza wystosować pismo i zanieść do dyrka. Najlepiej jakby to jakiś klub pismo zapodał, ale tu sie można spróbowac dogadać z CK Skutery (tylko coś jeszcze danych paru członków brakuje do zarejestrowania klubu) i sru - rozpoczęcie sezonu na pasku startowym :twisted: . Pomogłem?? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bylaby mozliwosc mojego wystapienia oficjalnego jako szefa grupy C.K.Skutery do tegoz muzeum, jak rowniez ewentualne prosby do rady miasta gdyz i tam mam troche znajomosci, wiec jak cos trzeba to pisac do mnie a sie postaram jak tylko moge...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...