Skocz do zawartości

ROZPOCZECIE SEZONU 2005 KRAKOW


fellipe
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może jednak dajmy sobie spokój z tą pradą na siłę. Po co wqrwiać policje i innych swoją drogą pieprzonych gryzipiórków. Jak wam się wydaje komu zrobicie na złość im czy sobie?? Jest organizowana impreza w Mnikowie, zobaczymy ile będzie sprzętów, zbada się grunt i w przyszłym roku się zabierzemy za oficjalną organizację imprezy większą grupą. Znając życie to ci wszyscy urzędnicy zapamiętają sobie taki czy inny wybyk i w przyszłych latach się nam dostanie po dupie. Będziemy chcieli coś zrobic a oni powiedzą nie i koniec. Po co ich negatywnie do nas nastawiać????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie czytam i czytam (troche tego jest na 4 stronach) i od samego poczatku zastanawiam sie w ktorym momencie sprawa padnie.

ale nie istotne. jakis czas temu starałem sie (powanie, starałem) zorganizować zlot 3 dniowy w okolicach częstochowy. zajeło mi to prawie rok (konkretnie mnie i jeszcze kilku innym osobom) konkretnego zapier****nia za tematem i przyszedł właśnie moment w którym sprawa siadła a konkretnie na pierdółkach typu pozwolenia. najsmieszniejsze jest to ze patronat nad w/w objęła pewna gmina czyli nie byle kto a i tak j*b***ty komendant policji powiedział N I E !!! i juz po sprawie.i co ze był teren kasa i wszystko inne.

 

Tak jak tu jeden kolega wspomniał, w momencie gdy stanowimy jakas osobowosc prawna mamy wieksze szanse zrobic cokolwiek oficjalnego, natomiast tak po prostu z ulicy kilka osob ma se pomysła to niestety ale porazka na samym starcie.

 

z tego co wiem ma byc msza św. na rozpoczecie w okolicach krakowa i to jest wystarczajace na ten moment. otwarcie z parada i takimi tam? owszem ale szansa zorganizowania to jak trafienie w totka i to juz by trzeba zaczac grac i moze na wiosne 2006 cos sie uda.

 

poza tym po co robic 24567045 otwarc sezonu skoro jest juz kilka? dojdzie do tego ze niedługo spotkania inauguracyjne odbywac sie beda w kazdym Pćimiu dolnym czy koziej wólce. czy to ma sens?

 

pozdrawiam

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BULLSON FOREVER

Ja mam na mysli cos takiego-pojechac na ta msze z namiotami, po mszy przejechac sie przez miasto, a pozniej gdzies do kogos na wies, na łake. Ktos ma pewnie znajomy zespoł, któy zagrałby za transpotr i piwo-takie nieformalne spotkanko, na któym mogłby byc klimat jak dawniej na zlotach, gdzie nikt nie był anonimowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...