Skocz do zawartości

Honda MTX 125


Rekomendowane odpowiedzi

Patrz jaka jest data ostatniego postu.Nie odkopuj starych wraków(tamatów).

 

Koleś coś ci nie pasi o co ci kurna hodzi to jest temat mtx 125 to myśle że można na nim pisać co mi sie podoba kiedy mi sie chce o mtx 125 a nie będe patrzył na date wali mnie to. Mam problem to piesze w temacie o moim motorku ku... A nie będe robił syf na forum i robiłnowy temat bo kur*a mój mtx nie hce hodzić.

Prosze kup sobie słownik bo to ciezko czytac. Z pierwszego postu nie rozumiem zupelnie nic. NApisz wyraznie to inni sprobuja CI pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie jak to jest' date=' bo mtx ma troche (fabrycznie mocniejszy silnik od dt) ale za to pali "chyba" duzo wiecej' date=' ma ktos jakies porownanie?? [/quote'']

MTX jest sporo slabszy od Dt125 a pali podobnie

 

Tak? no ale mowa tu o wersji "r" w nowej budzie, te ostatnie modele przed Cr-ką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak? no ale mowa tu o wersji "r" w nowej budzie' date=' te ostatnie modele przed Cr-ką[/quote']

Mtx nie ma nic wspolnego z CR'ka ktora jest produkowana od dawien dawna (nie jest nastepczynia MTX'a). Dt125r jest mocniejsza od MTx125r, a oba motocykle pala podobne ilosci paliwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś coś ci nie pasi o co ci kurna hodzi to jest temat mtx 125 to myśle że można na nim pisać co mi sie podoba kiedy mi sie chce o mtx 125 a nie będe patrzył na date wali mnie to. Mam problem to piesze w temacie o moim motorku ku... A nie będe robił syf na forum i robiłnowy temat bo kur*a mój mtx nie hce hodzić.

:-D :-D :-D

Prosze kup sobie słownik bo to ciezko czytac

dokładnie kup sobie słownik,a najlepiej choć wszędzie ze słownikiem :-D :-D .. :-x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Sory nie chodzilo o Cr tylko CRM :) bo Crm jest kontynuacja MTxa, co ciekawe nie jest tak popularny jak Dt :?: moze przez to ze zaczeli go robic we Włoszech i nie jest juz tak żywotni jak Japoński mtx :>

Edytowane przez JaJo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem MTX 125 a własciwie to dalej mi stoi w piwnicy :-) Według mnie jest sporo mocniejszy od DT a wiem to tylko i wyłacznie z tego ze nieraz na torze z DT sie scigałem i nie miała poprosu szans (nie chodziło tu raczej o umiejetnosci tylko o przyspieszenia itp). Inna sprawa ze te DT mogły byc np zblokowane a moje moto raczej było odblokowane no i ja miałem koncówke wydechu Arrow która zdziałała poprostu cuda!! :-) Wiec moze dlatego według mnie MTX jest mocniejszy.

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...