Skocz do zawartości

WSK 175


Sarenka24
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i dobrze, bo takie sa wkurzające

;)

 

Paho - napisałam Ci PW, jak tylko uda mi się odgrzebać motocykl z piwnicy a Michał pomoże mi go przywieźć do Katowic to zaraz zaczynam działać i wszystkich chętnych do pomocy zaangażuję w remont ;) co by na wiosnę był sprawny i gotowy na wojaże ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

sorry że odgrzebuje stare tematy ale wsk to moja prawdziwa pasja

zazdroszcze ci nie miłosenie takiego znaleziska ja musiałem szukac wsk 175 i to bardzo długo bo prawie rok !!

Kiedy juz cos będzie wiadomo chętnie posłucham co jest nie tak, moge tez załatwić kilka drobiazgów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

no może i temat odgrzebany ale nadal aktualny, bo wsk-a nadal w piwnicy stoi nietknięta, a to z powodu braku czasu, chętnych by pomoc ją wygrzebać i braku dodatniej temparatury na dworze. Mam zamiar zacząć działąć jak tylko co nieco się ociepli i jak znajdzie się ktoś chętny żeby mi pomoć w wydobyciu jej, potem już pozostanie ekspertyza jakiegoś fachowaca i można zacząć naprawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

no tak koniecznie musisz wymienić wszyskie uszczelki świece wypadało by też dać szlif a reszte zobaczy się jak ją odpalisz pewnie cała elektryka też padła:(

Ja by się zastanawiał czy tak naprawde to warto jak papier zagubiony to nie a ja jest to rejstracja tylko na zabytek a z tym jest sporo majtania

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Z wierchowinkami 4-reczkami sporo się nalatałem...

Ogólnie fajne maszynki ale mają straszne felerne skrzynki biegów.

 

Jeśli masz zamiar jeszcze coś z nia robić to polecam rozpołowic silnik i przyjrzeć się uważnie na wydystansowanie kół zębatych. No i na wodziki, bo to tez często w Wiesi pada.

 

Poza tym standardowo zerknij na zuzycie podstawowych mechanizmów.

Wierchowiny przeważnie są wyślizgane do bólu...

 

:buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam WSKe 125 i ostatnio tez musialam co nie co w niej ponaprawiać ;)

I to naprawde wciągające :P moze nie tak bardzo jak sama jazda ale zawsze.

I naprawde warto sie tym bawić bo WSKi to super motory :P

3mam kciuki i zycze powodzenia 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy takim moto nigdy sie nie nudzisz bo zawsze jest cos do zrobienia

:lol: :lol: :lol:

no wiec przyszła wiosna i nadcodzi długi weekend...jak tylko dadzą mi wolne w pracy to się wybieram do ojca i ruszam z zapalem do odgrzebywania WSK-i. Na razie nie mam czym przewieźć ale zrobie ogólne oględziny i zdjęcia. Juz ojca pytałam o skrzynie biegów - podobno padnięta, jakiś bieg nie wskakuje...coś czuje że to mnie będzie drogo kosztowac :roll: Po tych oględzinach podejmę decyzję, czy w ogóle warto się za to zabierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

no wiec przyszła wiosna i nadcodzi długi weekend...jak tylko dadzą mi wolne w pracy to się wybieram do ojca i ruszam z zapalem do odgrzebywania WSK-i. Na razie nie mam czym przewieźć ale zrobie ogólne oględziny i zdjęcia. Juz ojca pytałam o skrzynie biegów - podobno padnięta' date= jakiś bieg nie wskakuje...coś czuje że to mnie będzie drogo kosztowac :roll: Po tych oględzinach podejmę decyzję, czy w ogóle warto się za to zabierać.[/quote]

Ja mysle ze to Cie bedzie kosztowalo duzo wolnego czasu, a nie pieniedzy. Z tego co mowisz to skrzynia jest do remontu, z zewnatrz pewnie tez cos :D. Zapowiada sie ciekawy weekend majowy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...