Skocz do zawartości

Orange Country Choppers


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"Amerykański Chopper".... discovery piątek godz. 23

Właściwie to już serial o rodzinnej firmie Orange country choppers.... OCC....

Firmę prowadzi ojciec Paul lat 54, siłownia, kolorowe tatuaże, trzyma się jak na swoje lata... uparty choleryk , zwykle nic nie robi, obserwuje wszystko zza przysłowiowego winkla...

Syn Paul junior to indywidualista, za diabła nie potrafi pracować w zespole, gdy ma pomysł na nowego choppera zatraca się, nie liczy się ze zdaniem innych ani z tym, ze nieubłaganie zbliża się czas terminu oddania motocykla....

Jest tez młodszy syn Mike, ale jego to chyba zrobił listonosz, bo koleś za grosz nie ma smykałki ani pojęcia o budowaniu chopperów...

Generalnie to ma być serial o chopperach , ale tam tylko pokazują kłótnie ojca z synami, mało pokazane jest samo budowanie tych indywidualnych chopperów w pojedynczych egzemplarzach (średnia cena 30 tyś. Zielonych)....

Orange Country Choppers bazują na podwykonawcach, takie ramy, miski, baki, koła, lakier ... wszystko dla nich robią inni, a nie sztuka złożyć choppera gdy ma się gotowe części w najlepszym gatunku....

Oglądam każdy odcinek, bo po pierwsze choppery bardzo mnie kręcą, a po drugie mało w TV czegokolwiek o motocyklach = ale za każdym razem przekonuje się, że coraz mniej o motocyklach.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie

bo w Banku he he he...

ale moje serducho pomyka w kierunku indywidualnych i pieknych (dla mnie) chopperów

:banghead:

kto co lubi - jasna sprawa :banghead: nie moje klimaty raczej (chyba nie powinienem się w takim razie wypowiadać w tym dziale :P), ale ponieważ mają dwa koła no i własne serducho więc i w chopperach jest również swoiste piękno, jak dla mnie :D (dlatego sobie pozwoliłem :D )

każdy motocykl ma coś w sobie :D

 

a co do programu to chwilowo jestem mocno nie na czasie bo mi kablóweczke łodcięli :banghead:

sory za mały czat :? :D

pozdrawiam :D)))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje klimaty tez mocno nie.... ale oddalbym nie wiem co, za ich warsztat z pelnym wyposazeniem :mrgreen: ich robota nijak mi sie nie podoba - ozdobe do salonu to sobie kupie w supermarkecie, a motocykl ma byc do jazdy -> funkcjonalny... cala ameryka - przerost formy nad trescia, wszystko na pokaz... bleeeee...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście wygląd jest kwestią gustu. Dla mnie osobiście customy produkowane przez OCC czy West Coast Choppers nie są TYLKO motocyklami. To są prawdziwe dzieła sztuki...Sądzę, że należy je postrzegać właśnie i przede wszystkim w tej kategorii. Co do programu w TV no niestety chamy z kablówki (bo tak należy ich nazwać) nie przewidują Doscovery w moim pakiecie (który kosztuje ponad 35 zł, ale to już inna bajka), więc nie mogę skomentować programu. Za to mam TVN Turbo, stąd właśnie dowiedziałem się o West Coast Choppers. Myślę, że chłopaki odwalają kawał dobrej roboty, przy której nie ma miejsce na fuszerkę (jak to bywa w polskich realiach)

Pozdrawiam! :banghead: (Monster Garage)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stronka faktycznie super. Sprzęty normalnie nieziemskie 8O

Ciekawy jestem ile kosztowało by ztuningowanie np. drag stara na podobieństwo tych maszyn.

 

To może kosztować (w zalezności od stopnia i ilości modyfikacji) od kliku do kilkunastu tysięcy euro (plus cene motocykla).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to jest tak. 30 000 zielonych to nie jest średnia cena choppera OCC bo to mniej niż cena minimalna.

Najtańszy sprzęt kosztuje 49 900USD! Średnia półka to 60-70 000. Dodatkowe życzenia, wlasne koncepcje klientów itp. dodatkowo kosztują. Maszyny na specjalne zamówienie, np. przez różne firmy, to rozstrzał pomiędzy 100 a 150 000USD, ale górna granica jest bardzo płynna i praktycznie tutaj ograniczeń nie ma.

W Stanach jest jeszcze kilkadziesiąt firm składajacych choppery, które są dużo tańsze, często lepsze. Na OCC i WCC świat się nie kończy.

Jakość programu to juz inna sprawa.

Szkoda, że niektórzy gadają zanim się zastanowią, czy mają na jakiś temat pojęcie. Jeszcze gorzej jak są święcie przekonani, że mają. Żałosne jest w ogole to, że można walić śmieszne byki, nie umieć się prawidłowo wysłowić, nie mieć jakiegokolwiek stylu i bawić się w coś na kształt dziennikarstwa.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witam

 

jesli ktos nie ma kablowki to pozostaje internet :buttrock:

troche trzeba postac w kolejkach i sie sciagnie. mam juz 20 odcinkow a nastepne w drodze. Uzywam Emula, na DC pewnie tez tego troche bedzie.

 

Pozdrawiam

 

 

p.s moim faworytem jest black widow , to naprawde male dzielo sztuki 8O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...