Skocz do zawartości

Francja-Hiszpania-Portugalia-Maroko 2019


zygaXX
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, KLAUDIUSZ napisał:

Andrzej, Tarifa przedsmakiem Afryki?!?! Chyba Ci sie miasta pomyliły emoji1787.pngemoji1787.pngemoji1787.pngemoji1787.png

Widzisz, kazdy ma inne odczucia, ja niestety we wszystkich miastach Hszpani nie bylem, ale z tych poludniowych to wlasnie Tarifa oddawala ten klimat.

Klod, a moze Ty w innej Tarifa'ie byles ?   🤣

 

🙂

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, kazdy ma inne odczucia, ja niestety we wszystkich miastach Hszpani nie bylem, ale z tych poludniowych to wlasnie Tarifa oddawala ten klimat.
Klod, a moze Ty w innej Tarifa'ie byles ?   
 


Ja byłem w Tarifie która jest mekką kite surferów …… innej nie ma


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, KLAUDIUSZ napisał:


Ja byłem w Tarifie która jest mekką kite surferów …… innej nie ma emoji1787.png
 

Aaaaaaaaaaaaaaaa, no widzisz,to bylismy w zupelnie innych Tarifa'ch

 

ja tam ani jednego kite surfera nie widzialem, ale za to w uj wodorostow w Atlantyku !  🤣

 

🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaaaaaaaaaaaa, no widzisz,to bylismy w zupelnie innych Tarifa'ch
 
ja tam ani jednego kite surfera nie widzialem, ale za to w uj wodorostow w Atlantyku !  
 


Aaaaa no to to nie była Tarifa


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.08.2022 o 12:03, Buber napisał:

no to nie wiem co gorsze 😉 Marokańczycy którzy chcą coś sprzedać czy takie jazdy.. ot, różne kultury... 

Wiesz co to i to jest nie dobre kultury podobne bardzo bo muzułmańskie gdzie permanentnie zaczepia się kobiety.

Jakby ktoś chciał mi coś sprzedać to w porządku ale nie oszukać i chodzić za mną i żebrać, podejrzewam że ludzie którzy nie odstępowali mnie na krok to nie byli licencjowani przewodnicy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż... to nie odwiedzaj krajów muzułmańskich... co więcej napisać... 🤷‍♂️

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż... to nie odwiedzaj krajów muzułmańskich... co więcej napisać... 

Uważam że powinien bak najwięcej odwiedzać kraje gdzie panują inne zwyczaje i dominuje inna religia, to uczy tolerancji itd


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...