Skocz do zawartości

Forumowe spotkanie przy zachodniej granicy wrzesień 2018


_Monter_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Będziemy 15-16.

 

Właśnie, jak w okolicy z zaopatrzeniem. Muszę targać ze sobą czy gdzieś w okolicy napitek można kupić ?

Bez stresu, nic nie targaj...chyba, że planujesz homara wciągać.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już chyba żadna nowość, że towarzystwo na tych spotkaniach jest wybitne. Monti,mam nadzieję, że Demon już nie będzie grymasił i spokojnie wrocisz do domu:) Dziękuję za troskę:) Jesteś wielki;)

Grzegorz...uważaj na murki,wyrastają jak grzyby po deszczu...jesteś rewelacyjny:) Lechu ...trzymam kciuki za Twoje plany:) Pamiętaj o nas zapraszając wiarę na parapet.Swój chłop :)

Diabeł, dzięki za jajecznicę;p Wierzę, że była pyszna;) Next time obiecuję pomoc:)

Jerzyk...nie chciałam Ci tego mowic ale zostałeś komisyjnie wybrany do mycia patelni w czerwcu;) Grzegorz obiecał, że pomoże Ci się na to psychicznie przygotować:p ...No i Ducat ;) Ducat, ...gdybyś chciał zgubić całą multistrade na trasie, a nie tylko usb,to daj znać:p Z chęcią ją znajdę:p A tak na serio też jesteś rewelacyjny.No i zostało jeszcze tych dwóch, co sie nie pożegnali:p Wam też dziękuję za super spotkanie.Do zobaczenia w czerwcu;)

Ps.Jerzyk...nie zapomnę Ci tego ;p

 

Ps 2. Uwielbiam was,)))

Powiedz mi, a zapomnę.

Pokaż mi, a zapamiętam.

Pozwól mi zrobić, a zrozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dżasta, fajnie, że dotarłaś wreszcie.

 

Dotarliśmy do domu, na kołach. Silnik vulcana jest niesamowity. Popsuć się wszystko może ale i tak mnie dowiózł i to w normalnym tempie z dwoma dolewkami tylko.

Dzięki Badgerowi, jego koledze magikowi co dowiaduje się co jest w sklepie gdy zamknięty, Grizliemu i jego koledze co dowiózł uszczelniacz mogłem wrócić na kołach.

 

Finalnie oprócz uszczelniacza skończyła się uszczelka pod głowicą także na koniec sezonu remoncik.

 

Diabełu, Jerzyku, Jarenty sorki za brak piony na odchodne i za ogarnięcie początku i końca, tym razem nie dałem rady. Dzięki Wam serdeczne.

 

 

 

 

TT

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za serdeczne przyjęcie do Waszego grona i fantastycznie spędzony czas. Gdyby co to już wpraszam się na następne spotkanie.

Monter dobrze czytać, że dotarliście bez większych przygód.

 

... No i zostało jeszcze tych dwóch, co sie nie pożegnali:p Wam też dziękuję za super spotkanie....

 

Chyba zostałem wywołany do tablicy :) Przepraszam ale z kolegą Arturem byliśmy z wizytą w Świebodzinie zobaczyć pomnik górujący nad okolicą. Nie przyszło mi na myśl, że już się nie zobaczymy.

Edytowane przez jarenty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było ekstra, jak zwykle zresztą. Towarzystwo petarda, bunkry zajebiste, murek za wysoki, patelnia zbyt przypalona, choć jajecznica smaczna, miejsce do spania trochę wąskie, ale zaskakująco wygodne i przytulne :biggrin: Do zobaczenia znowu :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że strasznie już za mną tęsknicie więc się zamelduje, że cało i zdrowo dojechaliśmy my i ja ju na miejsce.

Zamówię na alli trochę tych łądowarek, żebyście zajecie mieli ;p

Trzymcie się ciepło :)

Damian85: ,,Łapy mają być luźne i mają sobie "dyndać", tj. wisieć jak flaki.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic dodac nic ujac, tak jak juz napisaliscie, bylo zaj.... cie! To jest niesamowite, ze ludzie, ktorzy sie wczesniej nie znali tak fajnie moga spedzic wspolnie czas.Dziekuje wszystkim za swietny weekend,

wspaniale towarzystwo i juz czekam na wiosenne spotkanie, mam nadzieje, ze w tym samym gronie.

Ps. Justynko, zielona czeka na Ciebie(chyba, ze wczesniej sprzedam, hehe), a teraz masz buziaka, bo swietna z Ciebie dziewczyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...