Skocz do zawartości

Gsx 650f - dla początkującego?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chciałbym się poradzić osób z większym doświadczeniem, które miały już okazję jeździć na gsx 650f ;) . W tym roku pod koniec sezonu zrobiłem prawko A2 i planuje zakup pierwszego motocykla. Najbardziej odpowiada mi typ sportowo-turystyczny, a z przeglądanych modeli zarowno z wyglądu jak i po zapoznaniu się z danymi technicznymi i ogolnymi opiniami wpadł mi w oko gsx 650f. Wiem, że ma zbyt duża moc na moją kategorie, dlatego planowalbym zalozyc na niego blokadę, a po zrobieniu kategorii A ją zdjąć.

Czy gsx 650f sprawdziłby się jako motocykl dla początkującego? (Jeśli nie, to dlaczego?) Jakie są wady tego motocykla?

Proszę o porady, zapraszam do konwersacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim strasznie ciężki kloc.

Niby się da, ale gorzej się uczyć + duuużo zapłacisz za blokadę - papiery, rzeczoznawca, montaż itd.

Bierz coś na twoją kategorię, pojeździsz, zrobisz pełne A, sprzedasz stary motocykl i pomyślisz nad innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

bez problemu ogarniesz tą moc i pojemność jeśli masz troszkę rozumu, wszystko jest dla ludzi. Nie jest to R1 czy inny gix żeby Cie wyrwało znad siedzenia. Ale wiadomo wszystko w ramach zdrowego rozsądku.
Sam kupiłem na 1wszy sprzęt GS500 i po 1mies go sprzedałem przesiadając się na bandita 600 i było akurat.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt jest do ogarnięcia dla początkującego również. Ma jednak wystarczającą moc żeby zrobić wrażenie. Faktycznie sprzęt jest dość ciężki, bo to w zasadzie bandit w innej skórze. Jeśli nie chcesz płacić za zblokowanie szukaj już zablokowanego albo czegoś podobnego.

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o bokady i toją kategorię prawa jazdy to wiele ci nie powiem

ale jeśli chodzi o łatwość prowadzenia - jest idealny dla początkującego

fakt że ciężar ciut większy niz konkurencja ale bez przesady - nie jest to jakoś mocno odczuwalne

wygląd - wg mnie w tej klasie moto super ale to kwestia gustu , moim zdaniem tylko fabryczny wydech TROCHĘ przesadzony :biggrin:

silnik fajny i trwały , nie narowisty ale też ma czym jechać czyli super na początek

moim zdaniem bardzo dobry wybór na początek

na Twoim miejscu obejrzałbym jeszcze nową (tzn chyba roczniki od 2010 czy coś koło tego ) dywersje w owiewkach (występuje w pełnej owiewce i w półowiewce moim zdanie ta w pełnej też bardzo fajnie wygląda

Edytowane przez kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...