Skocz do zawartości

Zlot w Woszczycach - 18-19.09


PeterS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czolem!

 

Tez bylem, tez wrocilem ;).

Tu dzieki za wyciagniecie mnie tam dla Mariana!!

Zaluje, ze nie doczekalem do striptizu, bo w przeciwienstwie do Mariana jeszcze sie nie naogladalem :buttrock:.

Fakt, z Etka bylo troche jajek, ale jak ich moglo nie byc, skoro prowadnica przepustnicy sie byla zmyla?

 

Mam kilka fotek ze zlotu, czekam na te od Bahamy ;).

 

Marian - ja widzialem trzyliterowe skroty K.A.C ;]. Moze o to chodzilo?

No i pochwal sie - co to byla za "cenna" nagroda :>?

 

Zlocik bardzo przyjemny, i chociaz bylem tylko od 16 z gorka do 21, to i tak zdazylem sie nalykac klimatu :buttrock:.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, szkoda że jakoś wcześniej się nie zgadaliśmy ;) , chętnie bym poznał 4umowiczów. Co do striptizu - zgadzam się, kiedyś było lepiej :mrgreen: Fotki (a nawet filmik z palenia gumy i z występem pewej pani)powinienem mieć w niedługim czasie, więc postaram sie zamieścić. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż... ja klimatu nie poczułem, ale nie marudze. Byłem tam raczej w dupiatych godzinach tj. w sobote od 13tej do 15:30 jakoś.

W niedziele wpadłem jak wracałem z Katowic z Lunarsą i Razorbl'em koło 13tej również i już było po balu.

 

Pochwal się Marian coś wygrał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrodą był zestaw 5l oleju, kettenspray, pas nerkowy (o! W MOIM WIEKU - PODSTAWA!) i jeszcze taka maska na twarz (jakaś aluzja, czy co?)

W sumie bardzo fajne.

Przy okazji wyjaśnienie - nie jeżdże tak dobrze, żeby wygrać poważną konkurencję motocyklowa. Wygrałem jazdę na orientację, bo się dobrze znam na mapie :lol:

Nie ma co płakać nad rozlanym szambem. Wsiąknie i smród minie [michoa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marian jesteś moim idolem :D

Mogę mówić do ciebie tato? :twisted:

 

 

"Ojcze Marianie" :ehz:

fuj!

daaaaaleko mi do zakonnika. Może na 4umowych zlotach trzepnąć jakieś konkursy? Moga byc bez nagród. A w miss mokrego podkoszulka mogę być jurorem :P

Nie ma co płakać nad rozlanym szambem. Wsiąknie i smród minie [michoa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dopiero teraz udało mi się wysępić od kumpla fotki ze zlotu, niestety mam tylko zdjęcia maszyn oraz krótkie filmiki z palenia gumy i strzelania z wydechu :mrgreen: Jeśli ktoś chciałby obejrzeć lub ma jakiś pomysł na umieszczenie tego w sieci to niech da znać.

Pozdrawiam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

nom, bylo fajnie zwlaszcza przeciaganie liny z udzialem kobiet:D:D jezeli ktos ma fotki z tego zlotu we Woszczycach albo B-Bto niech da znac, w bielsku tez bylo fajnie aczkolwiek chyba nie to samo:P w woszczycach chyba lepiej, teraz trzeba czekac na zlot na rozpoczecie sezonu, ale to dopiero w maju :P

pzdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...