Skocz do zawartości

Cruiserowe / Chopperowe Fotki.


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no to i ja dodam zdjęcia dwóch nowych zabawek :D

 

H-D 883 Sportster 2003 100th Aniversary Edition

 

http://www.bikepics.com/members/buba6/03xlh883/

 

H-D 883 Sportster 2003 100th Aniversary Edition, przerobiony na 1200 z wałkami Andrews H4 i troche innych zabawek :rolleyes:

 

http://www.bikepics.com/members/buba6/03xl1200x/

 

powinny być w następnym tygodniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to i ja dodam zdjęcia dwóch nowych zabawek :notworthy:

 

H-D 883 Sportster 2003 100th Aniversary Edition

 

http://www.bikepics.com/members/buba6/03xlh883/

 

H-D 883 Sportster 2003 100th Aniversary Edition, przerobiony na 1200 z wałkami Andrews H4 i troche innych zabawek :icon_evil:

 

http://www.bikepics.com/members/buba6/03xl1200x/

 

powinny być w następnym tygodniu :icon_razz:

 

no ladniusie ladniusie

ale po co ci dwa sporsterki jakze podobne??????

na handelek czy dla drugiej polowki????

pozdro all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiscie lepiej sie prowadzi niz na orginalnej bo taka mialem poprzetnio. Ta jest bardzo szeroka jakby byla troche wezsza byloby moze lepej sie przeciskac w korkach miedzy samochodami ale ja wole taka szeroka owiele ladniej wyglada i masz wieksza mozliwosc zapanowania nad motocyklem niz na orginalnej. Dla mnie osobiscie orginalana to poraszka.

W tamtym tygodniu takze obnizylem zawieszenie z tylu i tez poprawila sie stabilonos i oczywiscie ladniej wyglada.Obnizylem o prawie 4 centymetry.Zrobie kilka fotek i pokarze jak cie interesuje?

 

Wlasnie ogladalem Krzychu Twojego intrudera na zdjeciach i ty takze chyba masz juz tez obnirzone zwieszenie albo zalozone inne amortyzatory co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiscie lepiej sie prowadzi niz na orginalnej bo taka mialem poprzetnio. Ta jest bardzo szeroka jakby byla troche wezsza byloby moze lepej sie przeciskac w korkach miedzy samochodami ale ja wole taka szeroka owiele ladniej wyglada i masz wieksza mozliwosc zapanowania nad motocyklem niz na orginalnej. Dla mnie osobiscie orginalana to poraszka.

W tamtym tygodniu takze obnizylem zawieszenie z tylu i tez poprawila sie stabilonos i oczywiscie ladniej wyglada.Obnizylem o prawie 4 centymetry.Zrobie kilka fotek i pokarze jak cie interesuje?

 

Wlasnie ogladalem Krzychu Twojego intrudera na zdjeciach i ty takze chyba masz juz tez obnirzone zwieszenie albo zalozone inne amortyzatory co?

 

Ja już takiego kupiłem amortyzatory ma z Gold Winga, dodatkowo siedzenie jest zmienione i siedzi sie naprawde nisko w porównaniu z orginałem i to mi bardzo odpowiada ale jest 1 minus polskie drogi całkiem niedawno przewiozłem sie paredziesiąt km. po kiepskiej drodze i czułem jakby mi sie nerki obniżyły :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już takiego kupiłem amortyzatory ma z Gold Winga, dodatkowo siedzenie jest zmienione i siedzi sie naprawde nisko w porównaniu z orginałem i to mi bardzo odpowiada ale jest 1 minus polskie drogi całkiem niedawno przewiozłem sie paredziesiąt km. po kiepskiej drodze i czułem jakby mi sie nerki obniżyły :biggrin:

cos za cos hihihihihihihihi

wczesniej mialem wildstarka z zamontowanym krotszym i twardszym amorkiem tylnim oraz siedzeniem maxymalnie wycietym i obnizonym (przez co troszke twardszym) po zrobieniu okolo 200km bez odpoczynku mialem wrazenie jakby cale wnetrznosci mi spadaly do piet hihihihihi - hihihihihi ale jak on wygladal

 

TAK JAK WYZEJ : COS ZA COS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na naszych drogach nie połączy sie świetnego wyglądu i wygody podruzowania trzeba z czegoś zrezygnować. Ja zrezygnowałem z wygody na rzecz wyglądu i nie żałuje. I tak sie wiecej nie zrobi Intruderem na raz jak kolo 150 do 200 km bo bak na wiecej nie pozwala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...