Skocz do zawartości

Kupno motocykla do 20000 PLN


Gość Kemocik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem sięgnąć po waszą opinię, mam uzbierane 20000 zł. chodzi mi o motor sportowy ewentualnie sportowo-turystyczny oba o pojemności 600 cm, wczesniej jezdzilem tylko motorkami od kumpli o mniejszej pojemności(wyjezdzilem w sumie ok 100 h), pomóżcie ;) :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo ... stary masz problem ;) za 20k możesz kupić dużo różnych różności, sportowo turystyczne jak Bandit, GSF, SV600, Fazera, ZZR, Horneta, Dukati i inne, czy też sportowe jak R6, GSX-R, CBR.

Przy kwocie jaką masz do dyspozycji limituje cię głównie rocznik.

Radzę zdecydować się czego i do czego szukasz sprzętu, czy do turystyki, czy do wygłupów i ostrej jazdy, czy do dojazdów do pracy, dopiero potem wybrać dwa, trzy modele i szukać sprzętu w dobrym stanie. Jedna zasada,nie upierać się że kupię np. R6 rocznik 2001 w kolorze różowym, wtedy nie zostawiasz sobie wyboru.

 

Zbycho

XJR1300

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie jak to ma być pierwszy moto to rozsądnie byłoby wźiąć gsxf, ale jak czyjeś ego nie ździerży posiadania motocykla który nie ma 100 koni to kwestia czy r6 czy cbr jest bardzo otwarta, oba są dobre a jak ktoś nie ma porównania i nie umie za dobrze jeździć to i tak długo nie wykorzysta ich potencjału. Chyba że pojedzie na tydzień do Poznania :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlug moich upodoban to bym chyba wybral fazera albo horneta ale Ty musisz wybrac wedlug swoich a przy 20k jest juz spory wybor a im wiekszy tym trudniej wybrac ;) - musisz przejechac sie kazdym ktory Cie zainteresuje i wtedy bedziesz wiedzial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...dokładnie, zalezy co i po co? w sumie ciekawy pomysl z ta er5 nową, duzo satysfakcji a sprzet nowy. Z kolei mozliwosci nawet Fazera 600 nie wykozystasz dlugo. a jak sie chce , kazdy motocykl mozna przygotowac turystycznie. powodzenia. szukaj, domagaj sie jazd probnych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysl tez o mozliwosci nie wydawania dzisiaj calych 20k. Moze kupisz jakis uzywany slabszy motor 600cc za kilka tysiecy, nauczysz sie jezdzic, zgromadzisz wiecej pieniedzy a za kilka lat go sprzedasz i bedziesz znal swoj gust i mozliwosci oraz stac Ciebie bedzie na sprzety o wiekszej pojemnosci np. zx10r albo R1 - mysle ze w 2007-08 zejdzie z masa ponizej 150 kg i bedzie juz mogla odrywac sie od asfaltu na wzniesieniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
R6 i tylko R6!

nie będę uzasadniał swojego typu.

R6 jest najzajeb *******

 

ZGADZAM SIE Z TOBA ALE POWIEDZMY SOBIE SZCZERZE TO MALENSTWO NA 2 KÓLKACH.DZIS SOBIE NA TAKIEJ JEDNEJ PANI SIEDZIALEM I CZULEM SIE TROSZKE JAK NA SIMSONKU.

MASZYNKA JEST WG.MNIE NAJLEPSZA PEWNIE 600 ALE NIE DLA KAŻDEGO...HEHE

 

SIEDZIAŁEM DZIS NA ZX12 TO DOPIERO JEST BANDYTA<NIE MYLIĆ Z B6> :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...