Skocz do zawartości

Simson - cos sie psuje :)


Techniacz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no to tak jade sobie normalnie a tu nagle mi gasnie jakby paliwa nie bylo no to na pych ale nic zakrecam kranik, pcham, potem odkrecam pcham i wkoncu zapala ale po jakies 500-600 m gasnie i musze od nowa czynnosc powtarzac po 6-7 razach zaczyna nagle normalnie jechac jakby nigdy nic, i tak moge z 150-200 km przejechac a teraz mi dzis to drugi raz sie stalo

Wie moze ktos co to moze byc ? ;) Z gory dzieki za pomoc ;)))

 

Pzdr

 

EDIT:

Zapomnialem napisac, ze jak go pchalem tak juz ze 3 raz po 3 zgasnieciu, to jak odpalil to z tlumika cos strzelilo (tak jakby paliwo tam bylo i wybuchlo ? ) i moto zgasl..

 

Pzdr

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo miałem też taki problem ale nie wim czy to jest normalne czy nie .Jak zapomniałem odkrecic kranika w swojej yamszce po pewnym czasie gasła i kiedys wystarczyło kopnąc 2 razy w kopnik by znów odpaliła ale ostatnio nie da rady trzeba dopiero brac ja na pycha czego to moze byc wina :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za bogata mieszanka to to nie jest, wlalem tyle co zwykle, kopcic nie kopcil. A z ta woda w gazniku, czy mozliwe jest ze z deszczu i ew. kaloz dostala sie do niego woda ?

 

Pzdr

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez kiedys mialem takie problemy ale po pewnym czasie przeszlo chyba po tankowaniu nieiwm ale mogla to byc wina paliwa zatankowalem na innej satcji i wszystko gites potem na tamtej i znow moize jakosc paliwa po przeczyszczeniu gaznika nie mialem problemow jak tankowalem na jednej i drugiej stacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym zaczal od sprawdzenia zapłonu (całego) oraz zmienil swiece. Napisz jaki ma kolor. Jeszcze jedno moze byc. Sprawdz czy dyszki w gaźniku Ci sie nie wykrecily, albo czy sie nie poluzowały. Przeczyść przerywacz, sprawdz iskre, przepłucz ropą gaźnik. Moze sprawdzic tez simmeringi

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...