Skocz do zawartości

Nowe auto do szkolenia


ks-rider
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem że nówka sztuka a tu od handlarza ?

 

Jonaszko

 

A ASO to nie handlarz ?

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz,

 

wszystko to dlatego, ze w j.niemieckim istnieje jedynie slowo Händler to jest pojecie generalne. JA z kolei moglem napisac ze kupilem u

 

Autorisierter Händler i moze wtedy bylo by bardziej jasne, tyle, ze tego Autoryzowanego juz nie dodalem

 

Auto jest z ASO i jest nufka.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to w reklamie laskom szczęka opada na jej widok. Mazdy gniją strasznie ale mechanicznie bez zarzutu.

Brałbym nowego Civica.

 

Tommo

 

 

Civic bedzie rejestrowany w Srode

 

Wybralem wersje Tourer 1,6 w diesel'u

 

W sumie to zrobilem duzy blad, ze kupilem ta wersje ale niemam czasu aby bawic sie w wymiane szyb, bo wszystko musi przebiec szybko.

 

Oryginalnie fura jest na kapciach 225/45/17 ale juz w Accord'dzie i Mazda'zie sa one malokomfortowe jezeli duzo sie jezdzi.

 

Felki 17 byly srebrno czy bialo czarne. Dalem zamienic na sale srebrne w 16 calach opony 205/55/16 W piwnicy leza jeszcze odrginalne felgi od Accord 30 Limited Edition, w 17 calach, zobaczymy, czy w razie czego bezdie pasowac.

 

W Czwartek mialem przyjamnisc siediec w najnowszym Civic'u wersja Limousine

 

Zegary pelen bajer przeksztalcajace sie w gwiazdy na niebie. Fajny bajer.

 

Ale bagaznik to katastrofa, tylko w Smart'cie jest mniejszy, wszystko inne ma wiekszy.

 

Moja Mazda jak na razie ma 5 lat i 3 miesiace ale rdzy nigdzie nietu

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzisiaj oficjalne szkolenie na Civic'u. Generalnie szkolilem juz wczesniej. Pierwszy bak wyjezdzony, na niedotartym jeszcze silniku spalanie 4,74 ( lacznie ze szkoleniem po autostradzie ). Zapowiada sie wiec ciekawie.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Minelo 20 dni. Dzisiaj na nocnym szkoleniu wyjechal z wyjazdu MB SKL i Kursant nie zdazyl ominac. Dostalem strzala w tylny " zderzak ", zatrzymalem sie a Kolo w tym czasie ogien i spierdo lil. Szybka zmiana meijsc z kursantem i poscig. Dorwalem goscia, spisalem numery i zawrocilem na miejsce wypadku. Zadzwonilem na policje, szereg pytan w trakcie ktorych przelecial radiowoz na bombach, kilkanascie sekund pozniej cywilny rowniez na bombach.

 

Zatrzymali kolesia, sprawdzenie sladow wypadku, zgadzaja sie wiec ma pozamiatane- pytanie tylko na ile zabiora mu PJ ?

 

Szkoda mala ale wkurzajace jest, ze Kolo spierdo lil - Cale zajscie mam nagrane.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam trzy pedaly ale na co sie zdadza jezeli jestes zdania, ze facet Cie widzi i stoi a w momencie kuedy obok niego przejezdzasz on rusza ?

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Obiecalem nagranie, jest troche okrojone tak aby nie bylo widac num. rej sprawcy.

 

We Wtorek ylem na policji w charakterze swiadka. Przesluchiwal mnie starszy, bardzo mily pan, ( 8 dni do emerytury ).

 

Po zlozeniu zeznan udostepnilem nagranie, stwierdzil, ze jest jednoznaczne. Aby wszystko bylo " wodoszczelne " zdrapalem mu troche lakieru aby KTU moglo sobie porownac probki ktore zabezpieczyli na SLK, ale o tym bedzie decydowac prokuratura.

 

Szkoda nieduza, 645,- € ( mysle, ze gdybym jechal ja, byla by wieksiejsza , he, he

 

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie omieszkam pojsc na proces, ciekawe na ile mu PJ zabiora.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Post dedykowany Miskowi

 

O 19:00 gdy stalismy na swiatlach wjechala nam w doope Laska. Uderzenie bylo mocne.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...