Skocz do zawartości

XB9SX by słonina


Rekomendowane odpowiedzi

no niestety... pas napędowy to najsłabsze ogniwo buella, ja w 2 lata zerwałem 3 pasy, w tym 2 oryginały. teraz kupiłem wzmacniany s&s i na razie jeździ... ale to ostatni pas jaki kupiłem... jeśli chcesz gumować, albo lubisz zrzucić 2 biegi w dół, strzelić ze sprzęgła i bokiem wpasować się w zakręt to niestety... tylko konwersja na łańcuch... od roku kombinuję jak to zrobić, bo dostępne na rynku rozwiązania, niestety nie są doskonałe. a co do nauki gumowania... myślę że buell to słaby sprzęt do nauki gumowania... ewentualna gleba może być znacznie bardziej kosztowna niż nowy pas :D :D :D

Edytowane przez buellxb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee no aż tak źle nie moze być. Wszak buell nadaje się do tzw stuntu i ma rekord w stoppie. Ja chce tylko na koło i ew kapcia spalić tak jak na tym filmiku

 

A zapomniałem dodać. W razie co zamówiłem dwa paski jak nie wytrzymają sezonu zacznę myśleć nad konwersja, ale to trochę nie po katolicku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Doszły nowe zdjecia i filmiki z przygód z buellem. No to tak. Na pierwszy ogień dwa razy urwana linka sprzęgła co pchnęło mnie w kierunku hydrauliki, cały zestaw już zamowiłem :) z druga robota to walka z zerwaną świecą na drugim cylindrze nie obyło się bez rzucania mięsem ale szczęśliwie wszystko się skonczyło. Filmiki i zdjęcia jak zwykle w pierwszym poscie pod linkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że na brak atrakcji nie możesz narzekać ;p Ja w tygodniu wymieniałem świece u siebie i też myślałem że mnie trafi. O ile z tylną poszło gładko o tyle w przednim garze ukruszyłem dwie nowe świece podczas dokręcania dynamometrycznym. Miałeś aż tak zapieczoną że Ci pękła czy jakoś niefortunnie przekrzywiłeś klucz podczas wykręcania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...