Skocz do zawartości

Sv 650s Turbo


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy cod ale inwestowac w stary smietnik to przerost formy nad trescia.

 

Taniej wyjdzie ozenic parcha i kupic cos wiekszego.

 

Ile kasy przeznaczyles na to Turbo ?

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 kola czego ?

 

Rubli

 

Zlotych

 

€ ?

 

Z 5 000 zlotych to raczej nie zaszalejesz.

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

równomierny rozkład ciśnienia spalin , dzieki za poprawę humoru, a widziałeś kiedy 2t turbo, albo harleya turbo?

Nie chce nic większego tylko sv chce z turbo :)

 

Widziałem też turbo przykręcone do końcowego tłumika w samochodzie. Nie wiem tylko co to ma do rzeczy. Ludzie robią różne rzeczy bardziej lub mniej mądre. Sęk w tym, żeby nie powielać ich głupoty. A w ogóle jak się znasz lepiej, to po co pytasz? Zrób i się pochwal co z tego wyjdzie. Na forum co jakiś czas wyskakuje taki idiotyczny temat. Jeszcze nigdy nie widziałem żeby ktoś to ukończył z powodzeniem, nie mówiąc o normalnym użytkowaniu.

 

@Jannikiel, profesionalny drag a amatorka za 5 tyś. do jazdy po ulicy, to jednak subtelna różnica.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo ;
http://www.allegro.p...item=6764701243
Tak dla przykładu

 

Nestle

 

Nawet jak kupisz za tysiac, to jeszcze treba calkiem sporo rzeczy przerobic. Dowiadywales sie wogole co musisz poddac przerobkom ?

 

Dobry warsztat nie bedzie mial czasu aby sie paprac ze starym parchem i nie spieprzyc sobie renomy a ten ktory sie tego podejmie nie bedzie musial miec w tym doswiadczenia ( czytaj Kowal ). Oczywiscie uslyszysz text

 

- bedziesz Pan zadowlony

 

Jak myslisz co po wykonaniu uslugi z tego wyjdzie ?

 

Rob i daj znac co wyjdzie, ja tam zbytnio ciekawy nie jestem bo wiem, ze utopisz kase a sprzet chodzil nie bedzie, przynamniej nie tak, jak Ty to sobie wyobrazasz.

 

 

 

Nie wiem, co to za turbo, ale mój jeden znajomy za sam remont turbosprężarki bierze 2500 zł...

 

Janek

 

1000 + 2500 = 3500 :icon_mrgreen:

 

Mysle, ze sama przerobka wydechu pochlonie cos miedzy 1000 a 1500 o ile nie wiecej.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...