Skocz do zawartości

buell, ogłoszenie do oceny


Rekomendowane odpowiedzi

https://www.otomoto.pl/oferta/buell-xb-12-ss-lightning-long-ID6yMDtL.html

 

Ostatecznosc Ostateczna. Jeszcze musze troche dozbierac no i kobieta mnie zabije bo za taka kase mozna miec motocykl prawie nowy. Co myslicie o tym? Za taka cene spodziewam się ze wszystko bedzie tip top.

 

Przede wszystkim to nie krótka kanapa a na takiej chyba Ci zależy bo o tym wspominałeś.

Poza akcesoriami o których napisał sprzedający (wydech, kierunki, lusterka) cała reszta na fotkach wygląda na serię. Co do oceny stanu moto czy auta to nauczyłem się, że nic nie zastąpi oględzin na żywo. Fotki nigdy nie oddają stanu rzeczywistego choć oczywiście można wyłapać pewne detale jak wiadomo na co zwrócić uwagę. Co do ceny ... tanio nie jest ale jak wspomniał @maarp za zachodnią granicą jest jeszcze drożej. Jak ktoś ma dobry i zadbany egzemplarz to tanio go nie odda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fuck. Jak nic ciekawego nie wyplynie oczywiscie w rozsądnych pieniadzach to chyba bwde musial rozgladac sie za wersja R. Ale S bardziej mi sie podoba.

 

Widzę że ostro napaliłeś się na zakup buły :biggrin: Skoro podoba Ci S'ka to się nie podpalaj tylko cierpliwie czekaj aż trafi się coś godnego uwagi. Chcąc kupić tak niszowy sprzęt trzeba liczyć się z tym że nie będzie łatwo, szczególnie u nas gdzie królują japończyki. Mi zakup zajął ponad rok ;) ale ja z kolei patrzyłem tylko na wersje z długą kanapą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz wiem, że dlugosc kanapy zejdzie na drugi plan. Ma byc buła i już nie kupie nic innego bo zaraz pojawi sie niesmak, że to jednak nie to co chciałem. Tak mam i juz. Japonczyki sa spoko mam wszak jednego ale to nie to. Odkad poznalem buella ciagle o nim myślę. Tu nie ma kompromisu ma być garbaty dzik a małolatkom maja sie włosy na piczkach jeżyć jak na nie warkne ma światłach:D hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, widzę że świat już sobie poukładałeś ale z tymi małolatkami nie będzie lekko... Prędzej się zjeżą na widok iphone'a - takie czasy kolego :laugh:

U mnie do momentu gdy zobaczyłem na żywo bułę wchodził jeszcze w grę triumph street/speed triple ale gdy na giełdzie miałem okazję obejrzeć XB12 to zachorowałem totalnie i już nie było odwrotu. Mimo że stylistycznie bardziej podobają mi się S'ki bo są nieco bardziej zwarte, mają fajniej profilowany stelaż pod kanapę a same kanapy nie są płaskie jak deska to wiedząc że będę 50% czasu latał z plecaczkiem szukałem wersji long która daje kilka centymetrów więcej pod tyłkiem pasażera. Dodatkowo wersje long są nieco wyższe więc jeśli jesteś słusznego wzrostu to też jest delikatny plus tej wersji. Przeglądając ogłoszenia natkniesz się jeszcze na wersję SCG - te z kolei mają zglebiony zawias w stosunku do standardowej S'ki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę latał sam, bo moja kobieta powiedziała, że nigdy ze mna nie wsiadzie. Hehe. Slusznych wzrostów tez nie jestem bo 175cm i 65kg to raczej waga piórkowa. Ale jak powszechnie wiadomo masa jeźdźca nie gra az tak wielkiej roli. Nie jestem fanem prędkości mi wystarczy sprawne i dynamiczne smiganie po miescie a do tego prędkość nie jest potrzebna raczej zdolności zawodników ghymkana. Turystycznie nigdzie nie pojade bo mam rodzinę i psa :) więc wycieczki rodzinne samochodem. Moj dzik ma byc tylko dla mnie do relaksu i zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Państwa o pomoc w ocenie tej bułki.

https://www.olx.pl/i2/oferta/buell-xb-CID5-IDb29tx.html

Jest moze ktos z okolic kto mógłby podjechać i zobaczyc jak to wygląda na żywo. Poprosilem sprzedawcę o wiecej zdjęć i je dostałem cena tez przystępna po negocjacjach. Wczesniej było napisane, że jest ten moto dluuugo na olx. Proszę o jak najwięcej informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeżeli chodzi o polskie strony czy fora to generalnie zapomnij - tutaj i tak jest dużo jak na nasze warunki ;) Tak jak wspomniał @Bieri13, buły są u nas rzadkim widokiem więc i frekwencja na forum jest taka jaka jest. Z zagranicznych moim zdaniem obowiązkowe są buellxb.com, www.badweatherbikers.com oraz twinmotorcycles.nl (dobrze zaopatrzony sklep w holandii).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dzięki za przydatne linki. Sam szperajac znalazlem parę ciekawych stron i filmikow na temat bułki. W linku będą dwa zdjęcia z fińskiej majowki :) a i musialem zmienic lusterko bo okrągłe było pęknięte jak myślicie pasują takie? Brałem póki co najtańsze byle policja się nie czepiała. https://drive.google.com/folderview?id=0B7WCINA7D-gcdGhOVFVLMTZUWk0

Edytowane przez słonina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...