Skocz do zawartości

POMOCY GSX600F


darekc
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pewien problem(niestety bedzie troche dlugo). W lipcu moja żonka jadac gsx600f(JAJO) miała dzwonka(wyjachał jej czarodziej z podp ulicy) ogólnie wszystko cacy nie jej wina wszytko na oc czarodzieja miodzio. I tu zjawia sie znajomy likwidator no i mowi: masz duży przebieg jak na ten rok (98r) cofnij szafe (30tys na 18)to przy wyliczaniu szkody bedzie mniejsza amortyzacja.Fajnie ,tak też uczyniłem. Polecił mi fachowca co zrobi to pieknie. No dobra zrobiłem tak jak mówił i tam gdzie mówił. Odbieram szafe montuje odpalam a tu lipa 8O , pali sie smarowanie i nie działa obrotomierz, choć zaraz po dzwonie odpaliłem moto i jestem przekonany ze wszystko grało.A chodzi o to czy może Wiecie gdzie można sprawdzić zegary w WAWIE, albo może ktoś ma do podłączenia sie. Koles twierdzi ze zrobił wszystko ok ,a ja mysłe ze jednak nie ,ale z drugiej strony też sie nie upieram bo nie mam jak sprawdzić. POMOCY

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można też Twoje zegary podłączyć na próbę do innego moto - wyjdzie wtedy gdzie trzeba szukać, czy tylko w zegarach, czy coś padło w elektryce motocykla. jakby co to zawsze mogę skołować jakieś "Jajo" i podłączyć na szybko.

 

Pozdro, Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 000 na motocykl z 98r. to duzy przebieg, widocznie likwidator szkód przegląda wyłącznie oferty sprzedaży tam niezależnie od rocznika motocykl jest uzywany turystycznie i ma przebieg z przedziału 25-30000, nic dziwnego skoro normą jest cofanie liczników z jakiejkolwiek przyczyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qu**a jak to jest duży przebieg?!? ;) Mam taką samą maszynę ('99), jeżdżę turystycznie i mam ponad 40 000km i niezamierzam cofać licznika ani ukryweać jego przebiegu przy sprzedaży. Darekc jeśli się orientujesz to jakie znaczenie to ma dla ubezpieczyciela i realnie ile na tym możesz stracić (lub zyskać po cofnięciu licznika)? a także czy przebieg ma jakieś znaczenie przy ubezpieczaniu ,np AC?

 

Qurde cofanie licznika wymuszane przez ubezpieczyciela to jakaś paranoja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darekc jeśli się orientujesz to jakie znaczenie to ma dla ubezpieczyciela i realnie ile na tym możesz stracić

 

No właśnie nie byłem zorientowany cofnołem szafke płacąc kaske za to i teraz jeszcze mam problem.To nauczka na przyszłość.

Qurde cofanie licznika wymuszane przez ubezpieczyciela to jakaś paranoja!

Nie przez ubezpieczyciela, znajomy likwidator szkód komunikacyjnych tak mi podpowiedzial . No cóż stało sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...